COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Pendik Greenlife Residence Kurtköy Sitesi'nde 1+1 Daire

Bankadan 1 + 1 35m2 Tahliye Edilmemiş i

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş i
Satıcı Bankadan
Tapu no 13594
Oda Sayısı 1 + 1
Metre Kare 35m2
Ada 3963
Parsel 15
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 6
Kat Sayısı 9
Bulunduğu Kat 0
Bağımsız Bölüm 9

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

İstanbul ili, Pendik ilçesi, Harmandere Mahallesi, Petek Sokak, Greenlife Residance Kurtköy Sitesi, No:14, A Blok, K:Zemin, D:9

Açıklama

%0,69 kâr oranı avantajı ile 60 aya varan vade seçeneğiyle bu gayrimenkulü Türkiye Finans Gayrimenkul Finansmanı ile avantajlı şekilde satın alabilirsiniz.

Özellikler: Ana gayrimenkul 5.348,18 m2 imar parseli üzerinde, betonarme karkas yapı tarzında A ve B Blok olarak adlandırılmış 2 adet blok, açık yüzme havuzu, spor sahası, çocuk oyun parkı, süs havuzları, açık otopark ve peyzaj alanlarından oluşmaktadır. Konu taşınmaz A Blokta konumludur. Onaylı mimari projeye göre blok, 2 bodrum + zemin + 9 normal kat olmak üzere toplam 12 kattan oluşmaktadır. Bloğun 2. bodrum katında sığınak, otopark, su deposu, teknik odalar ve fitness salonu, 1. bodrum katında otopark alanı, zemin katta bina girişleri ve 19 adet daire, 1. katta 19 adet, 2. katta 15 adet, 3. Katta 11 adet, 4. katta 10 adet, 5. katta 14 adet, 6. katta 14 adet, 7. katta 11 adet, 8. katta 9 adet, 9. katta 9 adet daire olmak üzere A blokta toplam 130 adet bağımsız bölüm oluşmaktadır. Binaya giriş güneybatı yönde zemin kattan sağlanmakta ve 2 adet girişi bulunmaktadır. Bloğun dış cephesi ısı yalıtımlı boyalı olup, yer yer kompozit uygulama tercih edilmiştir. Ekspertiz işlemi banka talebi üzerine taşınmazın dışından yapılmış olup, taşınmaz ve ana gayrimenkul ile ilgili bilgiler, yapının dışından yapılan gözlemlere ve onaylı mimari projeye göre aktarılmıştır.

Taşınmaz zemin katta, bloğun B girişine göre sağ kolda ve arka cephede konumludur. Onaylı mimari projeye göre konu taşınmaz, salon + mutfak, oda ve banyo hacimlerinden oluşmakta olup, yaklaşık brüt 35 m2 alanlıdır. Ayrıca daire önünde çiçeklik bölümleri mevcut olup bina genelinde tüm katlarda bulunan bu bölümler brüt kullanım alanına dahil edilmemiştir. Bloğun dış cephesi ısı yalıtımlı boyalı olup, yer yer kompozit uygulama tercih edilmiştir. 

Ulaşım:  Gayrimenkul, İstanbul ili, Pendik ilçesi, Harmandere Mahallesi, Petek Sokak, Greenlife Residance Kurtköy Sitesi, No:14, A Blok, K:Zemin, D:9 açık adresinde konumludur. Bölgede genellikle orta ve üst gelir grubuna hitap eden, içinde yüksek katlı binalar veya villa tipi yapılar bulunan, sosyal donatılara sahip, çevre güvenlik duvarı ve 24 saat özel güvenliği olan site tarzı yapılanma bulunmaktadır. Bölgenin yapılaşma oranı düşük, altyapısı tamamlanmıştır. Konu mülke toplu taşıma araçları ile ulaşım mümkündür. Taşınmazın yakın çevresinde; Erol Türker İ.Ö.Okulu, İTO Özel Eğitim Merkezi, Harmandere Endüstri Meslek Lisesi, Harmandere Parkı, İBB Harmandere Spor Kompleksi ve S.G. Havaalanı bulunmaktadır.

Not: 31.05.2012 tarihli yeni yapı ruhsatı bulunmaktadır.