Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Pendik Dolayoba Sanayi Sitesi'nde 2 Adet Asma Katlı Atölye (306072)

Bankadan 163m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
23337
Metre Kare:
163m2
Ada:
8004
Parsel:
11
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
Tam
Bina Yaşı:
37
Isıtma Sistemi:
Diğer
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
2
İskan Tarihi:
02/12/1987
Ruhsat Tarihi:
02/12/1987
Bağımsız Bölüm:
22-37
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
1

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Paylaşılır
Teminat Bedeli:
% 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

Pendik İlçesi, Velibaba Mahallesi, Rıza Kayaalp Caddesi, A Blok, No: 58/1, Kat: 22-37

Açıklama

Özellikler: Konu taşınmazlar İstanbul İli, Pendik İlçesi, Velibaba Mahallesi, Rıza Kayaalp Caddesi, A Blok, No: 58/1, Kat: 22-37 adresindedir.  Gayrimenkuller A-B-C-D olmak üzere toplam 4 bloktan oluşan Dolayoba Sanayi Sitesi içinde yer almaktadır. Site içinde toplam 78 adet ünite yer almaktadır. Konu gayrimenkulün konumlu olduğu A Blokta 13 adedi z. Katta atölye, 27 adedi 1. n. Katta asma katlı atölye olmak üzere toplam 40 adet İşyeri bulunmaktadır. Konu gayrimenkulde girişler her bağımsız bölüm için ayrıdır. Vaziyet planında bağımsız bölümler gösterilmemiş olup bina şekli ve kat planları ile konum tespiti yapılmıştır.

(22) bağımsız bölüm numaralı taşınmaz, Rıza Kayaalp Caddesi tarafından A Bloğa bakıldığında arka cephede, 1. katta sol koldan 9.dükkandır. Konu taşınmaz mimari projesine göre 1.katında atölye hacminden oluşmakta olup toplam brut 83m2, asma katinda toplam brüt 33m2 olmak üzere toplam brüt 116m2 kullanım alanına sahiptir.

(37) bağımsız bölüm numaralı taşınmaz, Rıza Kayaalp Caddesi tarafından A Bloğa bakıldığında arka cephede, 1. katta sol koldan 10.dükkandır. Konu taşınmaz mimari projesine göre 1.katında atölye hacminden oluşmakta olup toplam brüt 80m2, asma katında toplam brüt 33m2 olmak üzere toplam brüt 113m2 kullanım alanına sahiptir.

Not: Taşınmazın küçük tadilata ve temizliğe ihtiyacı vardır.

Kazanan teklifin %4+KDV’si oranında hizmet bedeli alınacaktır.


Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddettiğinde; teklif verdiğiniz mülkte platform kullanım bedeli varsa bu tutar hizmet bedelinizden düşülerek, yoksa hizmet bedelinizin tamamı tarafınıza iade edilir. Dilerseniz iade gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.Satıcı teklifinizi reddettiğinde; teklif verdiğiniz mülkte platform kullanım bedeli varsa bu tutar hizmet bedelinizden düşülerek, yoksa hizmet bedelinizin tamamı tarafınıza iade edilir. Dilerseniz iade gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.