0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Osmaniye Merkez Yeşilyurt Mahallesi'nde Kargir Ev ve Arsası

Şirketten 2 99m2

Özellikler

Satıcı:
Şirketten
Tapu no:
19778
Oda Sayısı:
2
Metre Kare:
99m2
Ada:
2847
Parsel:
48
Tapu Tipi:
Cins Tashihi
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Yok
Bina Yaşı:
22
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
1
Fiziksel Durum:
Çok Tadilat

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Paylaşılır
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Yeşilyurt (Eski Yaveriye) Mahallesi 13516 sokak No:25 Osmaniye/Merkez

Açıklama

Özellikler: Söz konusu taşınmaz Osmaniye İli, Merkez İlçesi, Yeşilyurt Mahallesi, Yeşilyurt Mevkii, 2487 ada, 48 parselde konumlu 141,02m2 yüzölçümlü, tapu kütüğündeki niteliği “Kargir Ev ve Arsası” olan taşınmazdır. Parsel üzerinde tek katlı konut binası bulunmaktadır. 99 m2 taban oturumuna sahip tek katlı konut binası yapısının işli olduğu görülmüş ancak ilgili yapının yaklaşık 35 m2’lik kısmının komşu parsele(2847 ada 46 parsele) tecavüzlü durumda bulunduğu öğrenilmiştir. parsel üzerinde bulunan binaya ilişkin herhangi bir mimari proje ve yapı ruhsatına rastlanılmamıştır.
Not: Taşınmazın ada ve parsel numarası değişmiş olup eski ada 1770 parsel 14'tür.

Konum

Denize Sıfır
Deniz Ulaşımına Yakın
Toplu Ulaşıma Yakın
Yola Cepheli
Köy Merkezine Yakın
Cadde Cepheli
Metroya Yakın
Caddeye Yakın
Hastaneye Yakın
Ulaşımı Kolay
Merkezi Konumlu
Sosyal Alanlara Yakın
Ticari Alanlara Yakın
Alışveriş Merkezine Yakın
Üniversiteye Yakın
Metrobüse Yakın
Tümünü Göster

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.