COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Osmaniye Merkez Ali Uzunçayır İş Merkezi 2 m2 Ofis

Bankadan 52m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 17818
Metre Kare 52m2
Ada 57
Parsel 88
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Bina Yaşı 6
Isıtma Sistemi Kombili
Kat Sayısı 4
İskan Tarihi 02.10.2015
Ruhsat Tarihi 11/04/2013
Bağımsız Bölüm A Blok 12
Bulunduğu Kat 3

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Alibeyli Mahallesi 508 Sokak A Blok Ali Uzunçayır İş Merkezi Çukurova Apartmanı Bina No:5 Daire No:1

Açıklama

Özellikler: A Blok 12 bağımsız bölüm nolu taşınmaz, zemin kat kuzeybatı cepheden sağlanan girişe göre binanın orta kısmında, arka kısımda, 3. katta konumlu işyeridir. Projesine göre yaklaşık brüt 52 m2 alanlı olup, 2 oda, antre ve wc hacimlerinden oluşmaktadır. Taşınmazın giriş kapısı çeliktir. Ana yapıda doğalgaz tesisatı bulunmaktadır ve taşınmazın giriş kapısının önünde kadar hat çekilidir.

Bağımsız bölümün bulunduğu ana gayrimenkul 57 Ada 88 Parselde, 1.035,38 m2 alanlı arsa üzerinde, bitişik nizam 3/B yapı sınıfında betonarme karkas yapı tarzında bitişik nizamda A ve B blok olarak projelendirilmiş ve inşa edilmiştir. Binanın A Blok girişi kuzeybatı cepheden, B Blok girişi güneybatı cephedendir. Konu taşınmazın içerisinde yer aldığı A Blok incelenen onaylı mimari projesine göre bodrum + zemin +asma + 4 normal kattan oluşmaktadır. A Bloğun bodrum katında otopark ve sığınak, zemin katında bina girişi, 17 ve 18 bağımsız bölüm numaralı asma katlı işyerleri, asma katında 17 ve 18 bağımsız bölüm numaralı asma katlı işyerlerinin asma kat kullanımı, 1.normal katında 1, 2, 3 ve 4 bb nolu ofisler, 2.normal katında 5, 6, 7, 8 bb nolu ofisler, 3.normal katında 9, 10, 11, 12 ve 13 bb nolu ofisler ve 4.normal katında 14, 15 ve 16 bb nolu ofisler olmak üzere blokta toplamda 18 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. A blok bina girişi onaylı mimari projesine göre ve yerinde yapılan incelemelere göre zemin kattan kuzeybatı cepheden sağlanmaktadır. Blokta asansör ve doğalgaz tesisatı bulunmaktadır. Bina giriş zeminleri ve merdiven basamakları mermer, kat sahanlıkları seramik döşelidir. Duvarlar bina giriş holünde kısmen mermer kaplamalı kısmen saten boyalı, kat sahanlıkları saten boyalı, tavanlar bina giriş holünde plastik boyalı, kat sahanlıklarında dekoratif süslü kartonpiyerlidir. Merdiven korkulukları alüminyum, bina giriş kapısı demir doğramadır.

Ulaşım: Alibeyli Mahallesi, 508 Sokak, Ali Uzunçayır İş Merkezi, Çukurova Apartmanı, Bina No:5, Kat:3, Ofis No: 1 Merkez/Osmaniye posta adresinde konumludur. Taşınmaza ulaşım ilin önemli ulaşım arterlerinden Atatürk Caddesinden Dr. Ahmet Alkan Caddesine dönüş sağlanır ve yaklaşık 180 metre ilerde sağ kolda bitişik nizamda inşa edilmiş ana taşınmazın 3. katında yer almaktadır. Değerleme konusu taşınmaz çarşı merkezinde konumlu olup yakın çevresinde küçük ve orta ölçekli iş yerleri, balıkçılar çarşısı, noter, banka şubeleri, özel eğitim kurumları vb. yer almaktadır. Taşınmaza ulaşım, toplu taşıma araçları ve şahsi araçlar ile rahatlıkla sağlanabilmektedir. Taşınmazın içerisinde konumlu olduğu Alibeyli Mahallesi, ilin gelişmekte olan bölgelerinden olup, bölge genellikle orta ve üst düzey gelir gruplarına hitap etmektedir.

Not: 02.10.2015 tarih 10/312 sayılı Yapı Kullanma İzin Belgesi(iskanı) ve 11/04/2013 tarih 4/152 sayılı Yeni Yapı Ruhsatı  bulunmaktadır. Taşınmazın tapusunda  Adana Kültür Varlıklarını Koruma Bölge Kurulu Kararına ilişkin ve 3402 Sayılı Kanunun 22.a maddesine göre kadastro uygulaması şerhi vardır. 

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.