Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Ordu Ünye Atatürk Mahallesi'nde 3+1 Daire

Bankadan 3 + 1 150m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
23133
Oda Sayısı:
3 + 1
Metre Kare:
150m2
Ada:
1766
Parsel:
1
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Kombili
Bina Yaşı:
9
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
11
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
1
Bağımsız Bölüm:
9

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

Atatürk Mahallesi, Kalaycıoğlu Sokak, No:9B/6 Ünye/ORDU

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz Ordu İli, Ünye İlçesi, Atatürk Mahallesi sınırları dâhilinde, Devlet Sahil Karayolu ile güney yönde bağlantılı olan Kalaycıoğlu Sokak üzerindeki Atlas Park Evleri Sitesinde B blokta yer almaktadır.  Site 7.297,56 m2 yüz ölçümlü olan 1766 ada 1 nolu parsel üzerinde ayrık nizamda B.A.K. tarzda 2014 yılında inşa edilmiştir. Atlas Park Evleri Sitesi A-B-C-D olmak üzere 4 adet bloktan oluşmakta olup taşınmazın bulunduğu B Blok parselin batı yönünde konumludur. B Blok bodrum, zemin ve 9 normal kattan oluşmakta olup toplamda 11 katlıdır. Blokta bodrum katta kapıcı dairesi, kazan bölümü, enerji odası, yönetici odası ve 1 adet dükkan, zemin kat ve tüm normal katlarda ise ker katta 4 er adet mesken olmak üzere toplam 41 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. B Blok bina girişi bodrum kat seviyesinden ve doğu cephe yönünden sağlanmıştır. Bodrum kat seviyesinde A ve B blok arası D Blok olarak belirtilmiş olup kapalı otopark şeklindedir. Otoparka araç girişi site önünden otomatik demir doğrama kapıdan sağlanmakta olup binaya giriş ise alüminyum doğrama camekanlı kapıdır. Bina içerisinde merdivenler mermer kaplı ve korkuluklar alüminyum doğramadır. Blok içerisinde 2 adet asansör ve doğalgaz kombili ısıtma sistemi mevcuttur.

9 nolu mesken, B blokta 1.normal katta, blok ana girişine göre sol arka cephede yer almaktadır. Mesken projede antre, salon, mutfak, 3 adet yatak odası, kiler, banyo, soyunma odası, duş ve 2 adet balkon iç hacimlerinden oluşmakta olup brüt 150 m2 alanlı planlanmıştır.

Kazanan teklifin %4+KDV’si oranında hizmet bedeli alınacaktır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddederse teklif sürecinde ödediğiniz hizmet bedeli tarafınıza aide edilir. Dilerseniz aide gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Tapu.com'da yayınlanan mülklerle ilgili tüm bilgiler ekspertiz raporuna dayanmaktadır. Ekspertiz raporu, gayrimenkulün gerçek değerini belirlemek için yetkili kişi ya da kurumlar aracılığıyla hazırlanan analizdir. Ekspertiz raporu sonucunda tapu kayıtlarıyla ilgili bilgileri (şerh, ipotek, haciz, vb.), iskan durumunu, bina yaşını, metrekaresini, konumunu ve evin piyasa değerini öğrenmek mümkündür.