0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Ordu Demircili Mahallesi'nde Merkezi Konumlu Asma Katlı Dükkan

Bankadan 178m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu:
Tahliye Edilmemiş
Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
17868
Metre Kare:
178m2
Ada:
160
Parsel:
51
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
Tam
Bina Yaşı:
12
Isıtma Sistemi:
Yok
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
5
Ruhsat Tarihi:
27.10.2009
Bağımsız Bölüm:
1
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
0

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Demircili Mahallesi Atatürk Caddesi No:98A Kumru/Ordu

Uzman Görüşü

Taşınmazın yakın civarında Kumru Anadolu İmam Hatip Lisesi, Kumru İlçe Stadi, Kapalı Spor Salonu ve Hükümet Konağı bulunması, ana ulaşım yolu olan Atatürk Caddesi üzerinde konumlanması, ulaşımın kolay olması avantajlarıdır.

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz zemin katta ve asma katta yer alan tek bağımsız bölümdür. Projesine göre; zemin katta 93 m2 ve asma katta 85 m2 olmak üzere toplam 178 m2 brüt alanlı olarak planlanmıştır. Her kat işyeri hacmi ve lav-wc hacminden oluşmaktadır. Tapu vasfı "işyeri"dir. Bina ana girişi kuzey cepheden ve zemin kat seviyesinden sağlanmıştır. 

Taşınmaz bölgenin ana ulaşım yolu olan Atatürk Caddesi üzerinde yer almaktadır. Taşınmaz merkeze yakın konumda olup ulaşım sorunu yoktur. Yakın civarında Kumru Anadolu İmam Hatip Lisesi, Kumru İlçe Stadi, Kapalı Spor Salonu ve Hükümet Konağı bulunmaktadır. Bölgede zemin katlar genellikle ticari fonksiyonlu (işyeri, dükkan, depo vb.) kullanılmakta olup normal katlar ise mesken olarak kullanılmaktadır. 

Not: Kumru Belediyesi İmar Bölümü'nden alınan şifahi bilgiye göre taşınmaz Uygulama İmar Planında Ticaret lejantlıdır  ve Bitişik Nizam şeklinde 8 kat yapılaşmaya müsaadelidir. Kumru Belediyesi'nden alınan şifahi bilgiye göre taşınmazın yer aldığı binanın 27.10.2009 tarihli yeni yapı ruhsatı mevcuttur.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.