COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Ordu Çatalpınar Gündoğdu Mahallesinde 2 Katlı Bina ve Fındık Bahçesi

Bankadan 3 312m2 Tahliye Edilmemiş i

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş i
Satıcı Bankadan
Tapu no 12166
Oda Sayısı 3
Metre Kare 312m2
Ada 173
Parsel 40
Tapu Bilgisi Cins Tashihi
Isıtma Sistemi Yok
Bina Yaşı 25
Kat Sayısı 2
Arsa Yüzölçümü 1606

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Ordu İli, Çatalpınar İlçesi, Gündoğdu Mahallesi, Hasandağı Sokak, 173 ada 40 parsel

Önemli Bilgilendirme

Tüm Dünya ile birlikte ülkemizi de etkileyen COVID-19 virüs salgını döneminde yaşanan operasyonel değişiklikler nedeniyle tapu devir işlemlerinin uzamasına neden olmaya başlamıştır. Kredi kullanarak satın alacağınız gayrimenkul için tapu devir işlemlerinde satıcı kurumuma ödeme yapılırken mutlaka bloke çek ile yapılması gerekmektedir. Kredi kullanacağınız banka şubesindeki yetkili personeline bloke çek ile işlem yapılacağını dair teyid alarak işlemlere başlatmanız gerekmektedir.

Açıklama

1606.17m2 arsası üzerinde, Yapının kadastral paftasına işli olması, Hissesiz tek mülkiyet tapu olması önemli avantaj sağlayan, 312,00 m2 MÜSTAKİL BİNA VE ARAZİSİ
Özellikler: Gayrimenkul İki Katlı Kargir ve Fındık Bahçesi olarak cins tahsis vasıflıdır. Kadastral paftası incelemesinde taban oturumu 141 m2, zemin katın ise 161 m2 işli olduğu tespit edilmiştir. Fatsa Kadastro Müdürlüğünde yapılan incelemelere göre bina toplam yasal alanı 302 m2 dir. Mahallinde en üst katta küçük bir yapı bulunduğu görülmüştür. Mahallinde en üst katta 10 m2 lik bir bölüm inşa edildiği görülmüştür. Bu alanın dükkan olarak kullanıldığı öğrenilmiştir. Bu bölüm paftasına işli değildir. Yapının dış cephesi sıvasız ve boyasızdır. Taşınmaz soba ile ısıtılmakta olup,bölümü beton kaplamalıdır. Camlar bodrum katta ahşap, zemin katta pvc kaplamalıdır. Taşınmazın iç mekan özellikleri bilinmemektedir.
Parsel tapu kayıtlarında 1.606,17 m2 yüz ölçümüne sahiptir. Parselin geneli tarla ve fındık bahçesi olarak kullanılmaktadır. 
Parselin derinliği yaklaşık 130 m dir. Parsel 23 m kadar köy yoluna cephesi bulunmaktadır. Parsel üzerinde bulunan yapı ise 11 m cepheli ve yaklaşık 13m derinliğe sahiptir. Parsel geometrik olarak dikdörtgen şekline sahiptir. 
Ulaşım: Ordu İli, Altınordu İlçesi üzerinden Gürgentepe İlçesine yaklaşık 50 
km kadar güney yönünde ilerlenir, daha sonra Çamaş İlçesine giden yola girilir yaklaşık 10 km ilerlenir ve batı yönünde Gündoğdu Mahallesi istikametine gidilir, yaklaşık 2 km sonra Hasandağı Mevkisine devam edilir, Hasandağı Camii ne ulaşılır, Camii 200 metre geçilir sol taraftan stabilize yola girilir ve yaklaşık 200 metre ilerlenerek taşınmaza ulaşılır. Taşınmaz Hasandağı Camisine yaklaşık 60m kadar güney yönünde konumludur. Taşınmazın bulunduğu mevki de fındık bahçeleri, köy yoluna cepheli durumda 1 yada 2 katlı köy evleri mevcuttur. Ulaşım daha çok özel araçlarla sağlanmaktadır.