COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Niğde Merkez Konaklı Kasabası Çorak Mevkii'de 17 Dönüm Tarla

Bankadan 17094m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 15189
Metre Kare 17094m2
Ada 191
Parsel 9
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Konaklı Kasabası,Çorak Mevki, 191 Ada 9 Parsel Merkez /NİĞDE

Açıklama

Yakın çevresinde yer alan köy yerleşimleri bulunan, Verimli toprak yapısına sahip bölgede, Topoğrafik olarak düz bir alana sahip, Elektriğinin ve su kuyusunun olması önemli avantaj, 17.400m2 EKONOMİK TARLA FIRSATI

Özellik: Taşınmaz güncel tapu kaydına göre Niğde İli, Merkez İlçesi, Konaklı Köyü,Çorak Mevki, 191 ada 9 parsel 17094,30 m2 alana sahip vasfı ‘Tarla’ olan gayrimenkuldür. Taşınmazın yer aldığı parsel topoğrafik olarak düz, geometrik olarak ise yamuk bir yapıya sahiptir. Gayrimenkul topoğrafik ve geometrik özellikleri bakımından makineli tarıma elverişli durumdadır. Taşınmaz ara parselde yer almakta olup doğusunda yer alan kadastro yoluna yaklaşık olarak 46 m cephesi bulunmaktadır. Parsel sınırları mahallinde ürün ekim şekli ile belirlenmiş olup parsel üzerinde buğday ürünü ekili olduğu tespit edilmiştir. Taşınmaz üzerinde basit yapı tarzında inşa edilmiş bir adet kuyu evi bulunmaktadır. Fakat elektriği bulunmamaktadır. Sulama ihtiyacı yan parsel üzerinde yer alan su kuyusu ve mevsimsel yağışlar ile sağlanmaktadır.

Ulaşım: Taşınmaz Niğde İli, Merkez İlçesi, Konaklı Kasabası, Çorak Mevki,191 ada 9 parsel üzerinde kayıtlı,17094,30 m2 yüz ölçümlü tarla vasıflı gayrimenkuldür. Gayrimenkul Konaklı Kasaba merkezinin kuzeyinde kuş uçuşu yaklaşık 5 km uzaklıkta yer almaktadır. Taşınmaz kasaba merkezine uzak bir bölgede yer almakta olup ulaşımı kısmen kolay bir bölgededir. Alt yapı imkanlarından henüz faydalanmamakta olup kırsal bir bölgede konumludur. Yakın çevresinde benzer özelliklerde üzeri boş tarla vasıflı gayrimenkuller yer almaktadır.

Not: '3083 Sayılı Yasanın 6. Maddesine gereğince kısıtlıdır' şerhi vardır. Sulama alanlarının düzenlenmesi ile ilgilidir. Güncel durumu ilgili belediyesinden öğrenebilirsiniz.