Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Muş Malazgirt Mollabaki'de 45 Dönüm Çayır

Bankadan 45400m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
23235
Metre Kare:
45400m2
Ada:
0
Parsel:
59
Tapu Tipi:
Arsa Tapusu
Hisse Oranı:
Tam

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

Mollabaki Köyü 59 parsel Malazgirt / Muş

Açıklama

ÖzelliklerMuş İli, Malazgirt İlçesi, Mollabaki Köyü, Demirgöl Mevkinde kalan 59 parsel numaralı 45.400 m² yüz ölçümlü Tarla nitelikli taşınmazdır. Konu parsel üzerinde hali hazırda ruhsatlı ya da ruhsatsız herhangi bir yapı bulunmamaktadır. Taşınmaz kuzeydoğu ve güneydoğu yönünden kadastral yola cephesi bulunmakta olup, diğer yönlerden komşu parseller ile sınırlıdır. Taşınmazın içerisinden nehir yatağı geçmektedir. Malazgirt Kadastro müdürlüğünden alınan şifahi bilgide nehir yatağı parseli 2 parçaya ayırmış olup , kuzey tarafta kalan parsel alanı 7.450 m2 güney kısmında kalan parsel alanı 26.800 m2 olup, geriye kalan 11.150 m2 lik kısım dere ve dere yatağında kalmaktadır. Konu parsel günümüz itibariyle etrafı herhangi bir unsurla çevrelenmemiş olup, parsel sınırları belirgin değildir. Parsel, geometrik olarak amorf bir şekle sahip olup topoğrafik olarak hafif eğimli bir arazi yapısına sahiptir. Halihazırda parsel üzerinde yonca ekilidir. 

Not : "TOPRAK KORUMA VE ARAZİ KANUNUNDA DEĞİŞİKLİK YAPILMASI HAKKINDA KANUN" gereğince  İl İlçe Tarım Müdürlüğü görüşleri alınmalıdır. 

Kazanan teklifin %4+KDV’si oranında hizmet bedeli alınacaktır.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddettiğinde; hizmet bedelinizin tamamı tarafınıza iade edilir. Dilerseniz iade gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.