1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!
1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Muğla Seydikemer Seki Mahallesi'nde 8950 m2 Tarla (1490)

Bankadan 8950m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 18086
Metre Kare 8950m2
Ada 0
Parsel 448
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu
Hisse Oranı Tam

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Seki Mah. Eceler Mevkii 448 parsel Seydikemer / Muğla

Uzman Görüşü

Taşınmazın yol cepheli olması, ulaşım sorunu olmaması, tek hisseli ve tarımsal faaliyete uygun olması avantajlarıdır.

Açıklama

Özellikler: 448 nolu parselin kuzey batı cephesi yol diğer tüm cepheleri komşu parseller ile çevrelenmiş olup kuzey cephesi yaklaşık 82 metre, parsel derinliği yaklaşık 56 metredir. 448 parsel 8950 m2 yüzölçüme sahiptir. 448 nolu parsel Tarla vasıflı olup parsel üstünde komşu 447 parselle birlikte kurulumu yapılmış yaklaşık 10350 m2 (447 parselde ~1850 m2, 448 parselde ~8500m2) plastik kaplaması sökülmüş sadece demir doğrama iskeleti bulunan sera bulunmaktadır. Sera ekonomik ömrünü tamamlamıştır, ayrıca sökülür takılır olduğu için teklif verildiğinde yerinde olmayabilir.  Alıcı mevcut haliyle almayı kabul eder. 

Bölgede genellikle tarımsal nitelikte parseller bulunmakta olup yapılaşma ve gelişme oranı düşüktür. Konu taşınmazın bulunduğu mevkiide Yayla Ceylan yerleşim alanı, İncealiler köyü yerleşim alanı, Temel köyü yerleşim alanı bulunmaktadır. Bölgede genellikle tarımsal nitelikte yapılaşma bulunmayan çok sayıda boş parsel bulunmakta olup tek katlı müstakil konut amaçlı yapılaşmalarda gözlemlenmiştir. Konu parsel geometrik olarak amorf bir yapıda olup düzgün bir geometrisi bulunmamaktadır. Seydikemer Belediyesinde yapılan incelemede konu parsellerin imar planı dışında olduğu herhangi bir mevzi imar planı bulunmadığı, 1/25.000 nazım imar planında Tarım Arazisi alanında kaldığı beyan edilmiştir.

Ulaşım: Muğla İli, Seydikemer ilçesi, Seki mahallesi, Eceler mevkii, 448 nolu parseldir. Konu taşınmaz Seydikemer ilçe merkezinin yaklaşık 45 km kuzey doğusunda, Seki mahalle yerleşim alanının yaklaşık 2 km kuzey batısında yer almaktadır. Taşınmaza ulaşmak için Seydikemer ilçe merkezinden kuzey doğu istikamette Antalya yolu üzerinden ilerlerken takribi 45 km ilerledikten sonra Seki yolu üzerinden yerleşim birimine varmadan 1 km kuzey batı istikamette sol tarafta yer alan taşınmaza ulaşım sağlanır. Konu parsel kadastrol yola cepheli olup ulaşım konusunda aksaklık bulunmamaktadır.

Not:Sera ekonomik ömrünü tamamlamıştır, ayrıca sökülür takılır olduğu için teklif verildiğinde yerinde olmayabilir.  Alıcı mevcut haliyle almayı kabul eder. 5403 Sayılı Kanun gereğince arazi toplulaştırmasına alınmıştır. Detayları ilgili kurumdan alabilirsiniz. 

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.