Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Muğla Milas Sakarkaya'da 2 Adet Kargir Ev ve Arsası

Sahibinden 3 165m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu:
Tahliye Edilmemiş
Satıcı:
Sahibinden
Tapu no:
23320
Oda Sayısı:
3
Metre Kare:
165m2
Ada:
121
Parsel:
5
Tapu Tipi:
Cins Tashihi
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Diğer
Bina Yaşı:
35
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
1
Kullanım Durumu:
Mülk Sahibi
Fiziksel Durum:
İyi

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 706 56 49 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

Sakarkaya mah. Katırhisar sokak no:2 Milas/ Muğla

Açıklama

Özellikler: Söz konusu taşınmazın yer aldığı parsel 817,02 m 2 yüzölçümüne sahiptir. Parsel içinde, biri yaklaşık 50 m 2 , diğeri 60 m 2 büyüklüğünde 2 adet köy evi bulunmaktadır. Ayrıca 25 m 2 ve 30 m 2 lik 2 adet dam- ahır- depo amaçlı, ekonomik değeri düşük yapı bulunmaktadır. Parselin içine girilememiş olup, gözlemler uzaktan yapılabilmiştir. Binalarda ikamet edildiği görülmektedir. Parsel üzerindeki yapılar kadastro paftasından kontrol edilmiştir.

Parsel üzerindeki cins tashihli 2 adet ev ve 2 adet dam buktalerin biri yaklaşık 50 m2, diğeri 60 m2 kapalı alana sahiptir. Dam-depo olarak kullanılan daha düşük nitelikteki yapılar ise 25 m2 ve 30 m2 yaklaşık alana sahiptir. Kadastro paftasında işlenmiş ve tapuda işlenmiş olmaları nedeniyle yasal durum değeri verilmiştir. 

Taşınmaz, köy merkezinin güney-batısında konumludur. Ulaşımın sağlandığı yolun tamamı asfalttır. Karayolundan itibaren giderek yükselen kotta ve virajlıdır. Yakın çevrede Günlük Köyü, Derince Köyü ve Barajı, Çukurköy, Akçalı, Konak Köyleri yer almaktadır. Genel geçim kaynakları zeytincilik, balcılık ve hayvancılıktır. Köyde, içme suyu ve elektrik şebekeden sağlanmaktadır. 

Not: Kazanan teklifin %4+ KDV'si oranında hizmet bedeli alınacaktır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddederse teklif sürecinde ödediğiniz hizmet bedeli tarafınıza aide edilir. Dilerseniz aide gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Tapu.com'da yayınlanan mülklerle ilgili tüm bilgiler ekspertiz raporuna dayanmaktadır. Ekspertiz raporu, gayrimenkulün gerçek değerini belirlemek için yetkili kişi ya da kurumlar aracılığıyla hazırlanan analizdir. Ekspertiz raporu sonucunda tapu kayıtlarıyla ilgili bilgileri (şerh, ipotek, haciz, vb.), iskan durumunu, bina yaşını, metrekaresini, konumunu ve evin piyasa değerini öğrenmek mümkündür.