1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Mersin Yenişehir Erenler Sitesi'nde 4+1 170 m2 Daire

Bankadan 4 + 1 170m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 17009
Oda Sayısı 4 + 1
Metre Kare 170m2
Ada 137
Parsel 1
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Diğer
Bina Yaşı 26
Kat Sayısı 12
Bulunduğu Kat 2
Bağımsız Bölüm B-4

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Akkent Mah.23159 Sok.B Blok No:1 B/2 Yenişehir/Mersin Erenler Sitesi

Açıklama

Özellikler: 4 nolu Bağımsız bölüm projesinde ve mahallinde, binanın 2. katında, bina girişine göre ön cephede konumludur. Kuzey, doğu ve bati cepheli mesken brüt 170 m2 alanda; antre, hol, salon, 4 adet oda, mutfak, banyo ve 2 adet balkon olarak projelendirilmiş ve inşa edilmiştir. İç mekânda zeminler salon ve yaşam mahallerinde şap beton, duvarlar boyalıdır. Islak hacimlerde zeminler seramik kaplı; duvar cepheleri ıslak hacimlerde fayans kaplıdır. Mutfakta tezgâh ve dolap uygulanmamış olup; banyoda vitrifiye bulunmamaktadır. Konu taşınmazın diş kapısı çelik, iç kapıların kanatlan monta sız, pencereler pvc doğrama olup, kısmen tahrip edilmiş durumdadır. Taşınmaz genel anlamda niteliksiz olarak inşa edilmiş olup kapsamlı tadilat ihtiyacı bulunmaktadır.

Taşınmazın da bulunduğu site 3 bloklu inşa edilmiştir. Parselin kuzeydoğu sınırına yakın konumda inşa edilmiş olan B+Z+13 katlı bina A blok, parselin batı sınırına yakın konumda inşa edilmiş olan B+Z+12 katli bina B blok, parsellin güneybatı sınırına yakın konumda inşa edilmiş olan B+Z+7 katlı bina ise C blok olarak tescil edilmiştir. Sitenin bahçe duvarı ve bahçe tanzimi yapılmış olup yüzme havuzu, otopark alanı bulunmaktadır. Taşınmazın da bulunduğu B blok un bodrum katında Sığınak, zemin katında görevli dairesi, otopark, normal katlarında ise 2 şer adet mesken bulunmakta olup, kat İrtifak listesine göre ana gayrimenkulde toplam 24 adet bağımsız bölüm mevcuttur. Asansörü ve yangın merdiveni binanın mesken girişi kuzey cephede olup giriş kapısı ferforje demir doğrama, yer döşemeleri seramik, merdiven sahanlığı dar ve karanlık durumdadır. Genel olarak orta kalitede malzeme ve işçilikle inşa edilmiş olduğu gözlenen site bakımsız durumdadır. 

Ulaşım: Taşınmaz Mersin, Yenişehir ilçesi dahilinde Akkent Mahallesi sınırları içerisinde yer almaktadır. H. Okan Merzeci bulvarına cepheli Eski Köy Hizmetleri hâlihazırda ise Mersin Valiliğinin bulunduğu ışıklı kavşaktan itibaren bati yönünde ilerlerken 4. sokaktan sağa (kuzey) 2348 Sokağa dönülür. Bu sokak üzerinde kuzey istikamete gidişte soldaki 2. Sokaktan bati yönde bulunan 23159 nolu sokak ile kesiştiği kavşağın güneybatı köşesinde bulunan 3 bloklu Site'nin B bloku taşınmazın bulunduğu binadır. Taşınmazın yakın çevresinde genellikle bulvara cepheli parseller üzerinde 8 ila 12 kati binalar mevcuttur. Bulvara cepheli olan binaların zemin katlar işyeri, normal katları ise mesken olarak kullanılmaktadır. Ara sokaklara cepheli binaların 2-3 katlı müstakil tarza yapılar mevcut olup zemin katları işyeri olarak tefriş edilmişse de çoğu depo amaçlı kullanılmaktadır. Konut amaçlı tercih edilen bölge dahlinde olan taşınmazın alt yapı ve ulaşım sorunu bulunmamaktadır. 

Not: Taşınmazın kapıları yoktur, içinin tadilata ihtiyacı vardır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.