COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Mersin Yenişehir Ekinci Konutları'nda 4+1 183 m2 Daire

Bankadan 4 + 1 183m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 16448
Oda Sayısı 4 + 1
Metre Kare 183m2
Ada 9476
Parsel 1
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Sobalı
Bina Yaşı 20
Kat Sayısı 14
İskan Tarihi 16/05/2005
Ruhsat Tarihi 01/10/2001
Bulunduğu Kat 1
Bağımsız Bölüm 2

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 3
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Limonluk Mah. 9.Cad. Yenişehir Ekinci Konutları No:40 B Blok K:1/2 Yenişehir/Mersin

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz B blok 1. kat 2 bağımsız bölüm numaralı meskendir. Bina girişine göre sap tarafta konumludur. Güney-kuzey-doğu cephelidir. Mimari projesinde yaklaşık brüt 183 m2 kullanım alanı olup (ayrıca yaklaşık 20 m2 teras alanı olup) antre, hol, salon, mutfak, oturma odası, 3 oda, 2 banyo+wc, 1 wc+ lavabo, 3 balkon alanlarından oluşmaktadır. 

Ana taşınmaz arsa üzerindeki dört adet betonarme bloktan ibarettir. Ana taşınmazı oluşturan bu iki temel etmenin taşınmazın toplam değerine etki eden özgün vasıf ve unsurları: Arsa bölümü 10.723 m2 alanlıdır. Geometrik olarak çok kesitli dikdörtgen şeklinde topoğrafik olarak düzgün bir yapıdadır. Kuzeybatısında 10metrelik yol (24109. sokak), kuzeydoğusunda imar yol (2468. sokak), güneydoğusunda 10 metrelik yol (9.cadde), güneybatısında 25 metrelik yol (18.cadde) cephelidir. Bina bölümü parsel üzerinde A, B, C, D Blokları olmak üzere toplam 4 adet betonarme bina yer almaktadır. B blok parselin güneydoğusunda konumludur. Bina girişi ana yapının güney cephesindedir. B blok zemin+ 14 normal kattan oluşmaktadır. Zemin katında sığınak, kapıcı dairesi, 29 bb nolu dükkan ve bina girişi, 1-14. katların her birinde 2 daire olmak üzere toplam 29 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina giriş holü, kat holleri döşemeleri mermer kaplı, duvarları akrilik boya kaplıdır. Binanın cepheleri sıva üzeri saten boyadır. Çift asansör vardır. Sitenin çevresi betonarme duvar üzeri demir korkuluklarla çevrilmiştir. Site içerisinde açık otopark alanı mevcut olup çevre ve saha tanzimi yapılmıştır. 

Ulaşım: Limonluk Mah. 9.Cad. Yenişehir Ekinci Konutları No:40 B Blok K:1/2 Yenişehir/Mersin adreslidir. 

Not: 01/10/2001 tarihli Yapı Ruhsatı, 16/05/2005 tarihli kısmi kullanım izin belgesi bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.