1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Mersin Yenişehir Eğriçam Mahallesi'nde 204 m2 Depolu Dükkan

Bankadan 204m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 16739
Metre Kare 204m2
Ada 101
Parsel 4
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Bina Yaşı 3
Isıtma Sistemi Diğer
Kat Sayısı 4
Ruhsat Tarihi 09/2/2018
Bağımsız Bölüm 14
Bulunduğu Kat 0

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

EĞRİÇAM MAH.2255 SK.NO:9B YENİŞEHİR/MERSİN

Uzman Görüşü

Taşınmazın önemli ulaşım akslarına yakın ve gelişmiş bir bölgede olması, 204 m2 alana sahip olması, sokağa 9,75 metre cephesinin olması, zemin ve bodrum katlarında olması avantajıdır. 

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz bodrum+zemin katta konumlu 14 bağımsız bölüm nolu dükkan; bina girişinin güney cepheden sağlandığı yapı içerisinde girişe göre sol/bat yanda kuzey bat cepheli dükkandır. Brüt 103 m2 bodrum kat+ 101 m2 zemin kat olmak üzere 204 m2 kullanım alanına sahip olup, dükkan ve lavabo hacminden oluşmaktadır. Mimari projesinde göre dükkânın kuzeyden servis aldığı sokağa yaklaşık 9.75 m cephesi ve 13.7 m derinliği bulunmaktadır. Dükkan giriş kapısı alüminyum kasa camekan doğrama, zemin katta zeminler seramik kaplama, duvarlar alça sıva üzeri saten boyalıdır. Bodrum katta zeminler sap beton, duvarlar ala sıva üzeri saten boyalıdır. Zemin kattan bodrum kata demir merdiven sistemi ile geçiş sağlanmaktadır. Taşınmaz boş olup herhangi bir amaçla kullanılmamaktadır.

Taşınmazın konumlu olduğu komut apartmanı; 544,00 m2 yüzölçümüne sahip arsa üzerinde, bitişik nizamda, tek blok olarak, betonarme karkas yapı tarzında bodrum+zemin kat+ 4 normal kat şeklinde projelendirilmiş ve inşa edilmiş komut apartman ve arsasıdır. Taşınmazın bulunduğu bina içerisinde bodrum katta;13 ve 14 bb nolu dükkanların depo alanları, zemin katta; bina ana girişi, 13 ve 14 bb nolu dükkanlar, diğer 4 normal katta her katta 3'er adet daire bulunmaktadır. Yapı içerisinde toplam 14 adet bb bulunmaktadır. Bina mesken girişi güney cepheden zemin kat seviyesinden sağlanmaktadır. Bina giriş kapısı demir kapı doğramadır. Bina giriş zeminleri seramik, duvarlar sıva üzeri saten boyalıdır. Binanın dış cephesi akrilik dış cephe boyalıdır. Genel itibari ile orta iyi nitelikte işçilik ve malzeme ile inşa edilmiştir. 

Ulaşım: Mersin ili, merkez ilçelerinden Yenişehir ilçesi Eğriçam Mahallesi sınırları içerisinde 2255 Sokak üzerinde 9 dış kapı numaralı yapı içerisinde zemin katta konumhu 9B iç kapı numaralı, 14 bb nolu depolu işyeridir. Taşınmaza ulaşım için; Yenişehir ilçesi ana ulaşım arterlerinden olan H.Okan Merzeci Bulvarı ile 28. Cadde kesişiminden doğu yöne dönülür. Doğu yönde ilerlenir ve sağ kol üzerinde 2255 sokak üzerinde konumlu taşınmazın bulunduğu yapıya erişilir. Taşınmaz 2.Çevre Yolu üzerinde bulunan Mersin il Özel İdare ve Valilik Binasının güneydoğu karşısında, 2. Çevre Yolu(H.Okan Merzeci Bulvan) na 2. parsel konumunda, çevre yoluna 30 m mesafede yer almaktadır. Cepheli olduğu sokak güneyde Çift Yol olarak bilinen GMK Bulvarı-2257 Sokak kavşağına bağlanmaktadır. Bölge genelinde ayrık nizam 4-5 kata müsaadeli arsalar ve arsa üzerinde konumlu orta nitelikli yapılar bulunmaktadır. Kamu hizmetlerinden istifadesi tamdır. Önemli ulaşım akslarına yakın, çevresi gelişmiş bir bölgede, merkezi konumludur. Güneydoğusunda bulunan Eğriçam Mahallesi müstakil yapılaşması kentsel dönüşüm alanı ilan edilmiş olup, halihazırda bölgeye ait yeni bir proje bulunmamaktadır. Ticari hareketlilik kuzeyinde bulunan 2.Çevre Yolu üzerinde yoğunlaşmakta olup, bulvara cepheli sokak ve iç kasımlarda ticari talep orta düzeydir. 

Not: 09/02/2018 tarihli yapı ruhsatı bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.