COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Mersin Yenişehir Akkent Mahallesi'nde 4+1 168 m2 Daire

Bankadan 4 + 1 168m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 15310
Oda Sayısı 4 + 1
Metre Kare 168m2
Ada 137
Parsel 1
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Yok
Bina Yaşı 22
Kat Sayısı 12
Bulunduğu Kat 2
Bağımsız Bölüm B Blok 3

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

AKKENT Mah. 23159 Sok. ÜÇ IŞIN SİT. B BLOK No: 1 B / 3 YENİŞEHİR / MERSİN

Açıklama

Ulaşım: Taşınmaza ulaşım için; Gazi Mustafa Kemal Bulvarı ile 34. Cadde'nin kesiştiği ışıklı kavşaktan itibaren, kuzey yönünde ve 34. Cadde üzerinde yaklaşık 350 m ilerlenerek ulaşılan Kipa AVM den sağa dönülerek H. Okan Merzeci Bulvarı üzerinde yaklaşık 300 m ilerlenir ve ilk sokaktan (2348. Sokak) sola dönülerek yaklaşık 350 m ilerlenerek solda değerlemeye konu taşınmazın bulunduğu Üç Işık Sitesine Sitesine ulaşılır.

Özellikler: Taşınmaz; B Bloğun 2. normal katında ve bina girişine göre arka tarafta yer alan, güney, batı ve doğu cepheli, 3 bağımsız bölüm numaralı meskendir. Onaylı mimari projesine ve yerinde yapılan ölçümlere göre, yaklaşık 168,00 m2 brüt kullanım alana sahip olup; 4 oda, salon + mutfak, 1 banyo, 1 wc ve 2 balkon hacimlerinden oluşmaktadır. Meskenin girişinde kapı mevcut olmayıp, giriş ve koridor zemini seramik kaplama, duvarları plastik boyalıdır. Salon ve mutfak hacimlerinde zeminler seramik kaplama, duvarlar kısmen plastik boyalıdır. Mutfak hacminde mutfak dolapları ve tezgahı kırılmış olup, mevcut değildir. Koridor zemini şap beton, duvarlar plastik boyalıdır. Yatak odalarında zeminler parke, duvarlar plastik boyalıdır. Oturma odası hacminde zemin şap beton, duvarlar plastik boyalıdır. Meskenin ıslak hacimlerinde lavabolar ve klozet kırılmış olup, bulunmamaktadır. Meskende iç kapıların bir çoğu sökülmüş olup, pencerelerin bir çoğu da hasarlı durumdadır. Taşınmaz bakımsız durumda olup, kapsamlı tadilat ihtiyacı bulunmaktadır.

Bina, 5.565,00 m2 yüzölçüme sahip olan, 137 ada 1 parsel üzerinde, 4/A yapı sınıfında, betonarme karkas yapı tarzında inşa edilmiş 3 adet bloktan (A, B, C) oluşmaktadır. Değerleme konusu taşınmazın bulunduğu B Blok, Bodrum + Zemin + 12 Normal Kat olarak proje ve inşa edilmiştir. B Blok girişi, projesinde ve yerinde, kuzey cepheden, zemin kat kotundan ve site bahçesinden sağlanmaktadır. Blok dış cepheleri akrilik esaslı dış cephe boyası ile boyalıdır. Blok giriş kapısı demir doğrama ferforje kapı olup, giriş ve merdiven basamakları ile kat hollerinin zemini mermer plak kaplama, duvarları alçı sıva üzeri saten boyalıdır. Blokta 1 adet 4 kişilik asansör, site içerisinde ise açık otopark alanı ve yüzme havuzu bulunmaktadır. Site bakımsızdır.

Not: 04.11.2011 Tarihli Yapı Ruhsat Belgesi mevcuttur. Dairelerde elektrik ve su abonelikleri bulunmadığı, bilgisi alınmıştır. Taşınmazın giriş kapısı yoktur ve tadilata ihtiyacı vardır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.