Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Mersin Yenişehir Akdeniz Sitesi'nde 3+1 148 m2 İskanlı Daire

Bankadan 3 + 1 148m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu:
Tahliye Edilmemiş
Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
17425
Oda Sayısı:
3 + 1
Metre Kare:
148m2
Ada:
2088
Parsel:
7
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Sobalı
Bina Yaşı:
24
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
11
İskan Tarihi:
22/07/2005
Ruhsat Tarihi:
21/11/1996
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
1
Bağımsız Bölüm:
1

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

Bahçelievler Mahallesi, 1863. Sokak, Akdeniz Sitesi, No:2 / 1 Yenişehir/MERSİN (UAVT:1978019386)

Açıklama

Özellikler: 1. katta konumlu 1 bağımsız bölüm nolu meskendir. Bina girişine göre sol cephede yer almaktadır. Konu mülk projesine göre salon, mutfak, 3 oda, antre, hol, banyo, lavabo, wc ve balkon hacimlerinden oluşmakta olup brüt 148 m2 alana sahiptir. 

Bina girişi ve ortak kullanım alanları, normal katlarda 2'şer adet daire olmak üzere toplam 22 adet bağımsız bölüm kayıtlıdır. Bina betonarme karkas olarak inşa edilmiştir. Dış cephesi dış cephe boyasıdır. Bina giriş kapısı camlı demir doğramadır. Yapı ruhsatına göre yerleşik ısıtma sistemi bulunmamaktadır.

Ulaşım: Mersin İli, Yenişehir İlçesi, Bahçelievler Mahallesi, 1863. Sk. Akdeniz St. No: 2 Kat:1 Daire 1 adresinde yer almaktadır. Taşınmaza ulaşmak için, kentin ana ulaşım arterlerinden olan İsmet İnönü Bulvarı ile Hüseyin Okan Merzeci Bulvarlarının kesiştiği kavşaktan, Hüseyin Okan Merzeci Bulvarı üzerinde güneybatı istikametinde devam edilir. Yaklaşık 500 m. ilerlenir ve sağa 1850. Sokak'a geçilir. Bu sokak üzerinde 250 m. ilerlenir ve sola 1859. Sokak'a ve akabinde ilk sağa 1856. Sokak'a geçilir. Bu sokak üzerinde ilk sola 1863. Sokak'a geçilir. Bu sokak üzerinde sağ kolda yer alan 2 numaralı binaya ulaşım sağlanır. Özel araç ve toplu taşıma vasıtaları ile taşınmaza ulaşım mümkündür.

Not: 21/11/1996 tarihli yapı ruhsatı ve 22/07/2005 tarihli iskan belgesi bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddederse teklif sürecinde ödediğiniz hizmet bedeli tarafınıza aide edilir. Dilerseniz aide gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Tapu.com'da yayınlanan mülklerle ilgili tüm bilgiler ekspertiz raporuna dayanmaktadır. Ekspertiz raporu, gayrimenkulün gerçek değerini belirlemek için yetkili kişi ya da kurumlar aracılığıyla hazırlanan analizdir. Ekspertiz raporu sonucunda tapu kayıtlarıyla ilgili bilgileri (şerh, ipotek, haciz, vb.), iskan durumunu, bina yaşını, metrekaresini, konumunu ve evin piyasa değerini öğrenmek mümkündür.