COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Mersin Tarsus Öğretmenler Mahallesi'nde 3+1 Daire

Bankadan 3 + 1 111m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 14118
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 111m2
Ada 1816
Parsel 161
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Diğer
Bina Yaşı 25
Kat Sayısı 4
İskan Tarihi 06/12/2001
Ruhsat Tarihi 09/01/1995
Bulunduğu Kat 2
Bağımsız Bölüm 11

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 10
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Mersin İli, Tarsus İlçesi, Mithatpaşa (Öğretmenler) Mah.,Şair Aybaş (2919.) sok., No:6, 2. kat, Bağımsız Bölüm no:11

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz 11 bağımsız bölüm nolu MESKEN nitelikti taşınmaz, binaya girişi sağlanan ana giriş kapısı yönünden bakıldığında binanın 2. normal katında, sağ arka tarafta konumlu olup 2 yöne (kuzey ve batı) cephelidir. Taşınmaz brüt 111 m2 kullanım alanlı, antre, hol, 3 oda, salon, mutfak, banyo, WC, antre, hol, kömürlük ve balkon hacimlerinden oluşmaktadır. Tüm mahal zeminleri seramik kaplı, duvarları ve tavanları plastik boyalıdır. Islak hacim zemin ve duvarları seramik kaplıdır. Mutfak dolapları mdf, tezgahı ise mermerdir. Pencere doğramaları PVC`den mamuldür. Daire kapısı ahşap kapı üzeri demir panjur kapıdır. Daire iç kapıları ise amerikan panel kapıdır. Bağımsız bölümde ısınma, klima kullanılmak suretiyle sağlanmaktadır. 19/09/2018 tarih 2039906 sayılı rapora göre: Projesine aykırı olarak iç bölümlendirmelerde değişiklik yapıldığı, balkonun bir kısmının kapalı alana dahil edildiği tespit edilmiştir. 
Taşınmazın konumlu olduğu bina; 748 m2 yüzölçümlü olan 1816 ada 161 parsel üzerinde, ayrık nizamda, betonarme karkas inşaat tarzında, 3B yapı sınıfında, tek blok olarak inşa edilmiştir. Taşınmazın konumlu olduğu bina, bodrum, zemin ve 4 normal kat olmak üzere toplam 6 katlıdır. Binanın bodrum katında sığınak ve otopark, zemin katında 3 adet dükkan, 3 adet mesken ve bina girişi ve diğer normal katların her birinde dörder adet mesken olmak üzere binada toplam 22 bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina girişi zemin kat seviyesinden ve doğu yönünden sağlanmaktadır. Bina ana giriş bölümü, kat sahanlık zeminleri ve merdiven basamakları karo mozaik kaplama, giriş bölümünde duvarları plastik boyalıdır. Asansörün mevcut olmadığı binanın dış cephesi akrilik boyalıdır. Binada ısınma klima sistemi ile sağlanmaktadır.
Ulaşım: Taşınmaza ulaşım için bölgenin ana ulaşım yollarından olan Rasim Dokur Bulvarı üzerinde güney istikametinde ilerlemek suretiyle sırası ile 2905. Sokak, 2902. Sokak ve 2919. Sokak geçilerek sağ kol üzerinde konumlu olan 6 dış kapı numaralı ana taşınmaza kolaylıkla ulaşılabilir. 

Not: 09.01.1995 tarihli Yeni Yapı Ruhsatı ve 06.12.2001 tarihli Kısmi Yapı Kullanma İzin Belgesi (iskanı)mevcuttur. Kat irtifak tapusu bulunmaktadır. Taşınmazın Tapudaki kaydı MİTHATPAŞA MAHALLESİ'ndedir.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.