COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Mersin Erdemli Denize Sıfır Gondol Sitesi'nde 2+1 Daire

Sahibinden 2 + 1 120m2

Özellikler

Satıcı Sahibinden
Tapu no 14242
Oda Sayısı 2 + 1
Metre Kare 120m2
Ada 272
Parsel 1
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Klima
Bina Yaşı 20
Kat Sayısı 15
Bulunduğu Kat 6
Bağımsız Bölüm F Blok 27

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Mersin Erdemli ilçesi Tömrük Mahallesi Gondol Tatil Sitesi 6. katta 27 nolu bb

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz, Mersin ili, Erdemli ilçesi, Tömrük Mahallesi'nde denize sıfır Gondol Sitesi'nde yer almaktadır. 2+1 120 m2 kullanım alanlı F Blok 6.Kat 27 nolu bağımsız bölümdür. Site içerisinde geniş peyzaj alanı, otopark, açık yüzme havuzları, spor alanı, tenis kortu, market, kuaför ve çocuklarınız için oyun parkı bulunmaktadır. Binada ısı yalıtımı tam; asansör mevcuttur.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.