Birbirinden Yeni ve Merkezi Konumlu Mülkleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
Birbirinden Yeni ve Merkezi Konumlu Mülkleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Mersin Akdeniz'de 535 m2 Depo ve Dükkan (304421)

Bankadan 470m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
20098
Metre Kare:
470m2
Ada:
1053
Parsel:
144
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
Tam
Bina Yaşı:
47
Isıtma Sistemi:
Sobalı
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
7
Ruhsat Tarihi:
28/08/1975
Kullanım Durumu:
Boş
Fiziksel Durum:
İyi
Bağımsız Bölüm:
34, 35
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
0

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Paylaşılır
Teminat Bedeli:
% 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Mersin ili, Akdeniz ilçesi, Mesudiye Mahallesi, 5116 Sokak, Paydak Apartmanı, 34-35 bağımsız bölüm

Açıklama

Özellikler: Taşınmazlar 7 katlı binanın zemin ve bodrum katında konumlu olan 2 adet bağımsız bölümdür.

34 bağımsız bölüm nolu dükkan bulunduğu yapının zemin katında, batı cepheden sağlanan bina girişine göre sol konumda 2. sırada yer almakta olup, batı cephelidir. Taşınmaz onaylı mimari projesine göre yaklaşık brüt 55 m2 alanlı olup açık çalışma alanı hacminden oluşmaktadır. Ancak yerinde iç hacimde wc alanı inşa edilmiştir. Taşınmazın batı cephesinden geçen 5116 Sokağa yaklaşık 3.40 metre cephesi bulunmakta olup, derinliği ise ortalama 18.00 metredir. Dükkanın tavan yüksekliği 3.00 metredir. Dükkan dikdörtgen yapıya sahiptir. Taşınmazın Fasih Kayabalı Caddesi'nden görünür durumdadır. 

35 bağımsız bölüm nolu depo bulunduğu yapının bodrum katında, batı cepheden sağlanan bina girişine göre sol alt konumdadır. Taşınmaz onaylı mimari projesine göre yaklaşık brüt 415 m2 alanlıdır. Depo alanı olarak planlanmış olup yerinde 65 m2 büyütülerek 480 m2 alanlı olarak kullanılmaktadır. 

Taşınmazlar ortak hacimde kullanılmakta olup, zemin kat girişinde alüminyum doğrama camekan kapı mevcuttur. Zemin katın tüm zeminleri seramik kaplama duvarları saten boyalıdır. Islak hacim zemini ve duvarlar seramik kaplamadır. Zemin katı, bodrum kata bağlayan betonarme merdiven mevcut olup bodrum katın tüm zemini seramik kaplama duvarları astar boyalıdır. Taşınmazlar bakımsızdır durumdadır. Isınma sistemi sobadır.

35 nolu depoya ulaşımın 34 bağımsız dükkan içerisinden yapıldığı tespit edilmiştir. Ayrıca 34 nolu bağımsız bolümün iç hacminde wc alanı inşa edildiği, bodrum katta yer alan 35 nolu deponun ise projesinde kapıcı dairesi, kazan dairesi ve merdiven sahanlığından yaklaşık 65 m2 büyütülerek 480 m2 alanlı olarak inşa edildiği tespit edilmiştir.

Not: 28/08/1975 tarihli yeni yapı ruhsatı bulunmaktadır. 

Konum

Denize Sıfır
Deniz Ulaşımına Yakın
Toplu Ulaşıma Yakın
Yola Cepheli
Köy Merkezine Yakın
Cadde Cepheli
Metroya Yakın
Caddeye Yakın
Hastaneye Yakın
Ulaşımı Kolay
Merkezi Konumlu
Sosyal Alanlara Yakın
Ticari Alanlara Yakın
Alışveriş Merkezine Yakın
Üniversiteye Yakın
Metrobüse Yakın
Tümünü Göster

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.