1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Mersin Akdeniz Yeni Mahallesinde 335m2 Depo

Bankadan 335m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 13789
Metre Kare 335m2
Ada 726
Parsel 151
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Bina Yaşı 41
Isıtma Sistemi Klima
Kat Sayısı -1
İskan Tarihi 24/11/1988
Ruhsat Tarihi 21/08/1978

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Mersin İli, Akdeniz İlçesi, Yeni Mahallesi, 5337 Sokak, Denizci Apt, No: 13, D:39 Akdeniz/Mersin

Açıklama

Gayrimenkul no: 100816705

Özellikler: Taşınmazın bulunduğu bina ııı/b yapı sınıfında, ayrık nizamda, tek blok olarak inşa edilmiştir. Bina bodrum+ zemin+6 normal kat olarak inşa edilmiştir. Binanın bodrum katında 5 depo, zemin katta 7 adet dükkan, kapıcı dairesi ve bina girişi, normal katlarda her katta 5 adet mesken olmak üzere binada toplam 42 bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina girişi zemin kattan kuzey cepheden sağlanmaktadır. Binanın tüm cepheleri dış cephe akrilik esaslı boyalıdır. Taşınmaz 39 bağımsız bölüm numaralı depo nitelikli taşınmaz binanın bodrum katında konumlu olup güney batı cephelidir.

Ulaşım: Taşınmaz, Mersin İli, Akdeniz İlçesi, Yeni Mahallesi, 5337 Sokak, Denizci Apt, No: 13, D:39 Akdeniz/Mersin Adresinde Konumludur.

Not: 21.08.1978 tarihli yapı ruhsatı ve 24.11.1988 tarihli iskan izni bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.