1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Mersin Akdeniz Orma İşhanın'da İskanlı 50m2 Ofis

Bankadan 50m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 14537
Metre Kare 50m2
Ada 289
Parsel 53
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Bina Yaşı 34
Isıtma Sistemi Sobalı
Kat Sayısı 4
İskan Tarihi 12/02/1991
Ruhsat Tarihi 07/05/1986
Bağımsız Bölüm B-9
Bulunduğu Kat 2

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Üçocak Mahallesi,160. Cadde B blok, Orma İşhanı. No: 2/1B / kat:2, Büro:9 Akdeniz/Mersin

Uzman Görüşü

Caddeye cepheli olması, iskanının bulunması, merkeze yakın olması açısından avantajlı 50m2 ofis.

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz 289 ada 53 parselde yer alan, Büro vasıflı B Blok 9 nolu bağımsız bölümdür. 4 adet ofis bölümü, wc ve pişirme bölümü tertibinde, brüt 50 m2 alanlıdır. Bağımsız bölüm giriş kapısının demir profilden mamul olduğu, pencerelerin ahşap doğrama, ön cephede pvc panjur, arka cephede demir korkuluk bulunmaktadır. Konu taşınmazın bulunduğu B Blok parselin güneybatı yönünde konumlu olup blok girişi zemin katta, doğu cephedendir. Onaylı mimari projesine göre ana gayrimenkulün bodrum katında 17 adet zemin katta yer alan dükkanlara ait depo ve 1 adet ortak alan depo, zemin katta B blok girişi ve 17 adet dükkan, asma katında 17 adet dükkan eki, diğer normal katlarda da 6 şar adet büro olmak üzere toplam 35 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina giriş kapısı demir ızgaradır. Dış cephesi akrilik dış cephe boyası ile boyalıdır.

Ulaşım: Mersin ili, Akdeniz ilçesi, Üçocak Mah. 160 cadde, Orma İşhanı, B Blok, No:2/2/ 9 posta adresindedir. Konu taşınmaza ulaşmak için Gazi Mustafa Kemal Bulvarı üzerinde batı yönünde ilerlenip, Atatürk Anadolu Lisesi 1.16 km geçilir ve kavşaktan soldaki 160 caddeye sapılır. 125 m ilerlendiğinde konu taşınmazın yer aldığı ana taşınmaz sol tarafta konumludur. Taşınmazın bulunduğu bölge ağırlıklı otomotiv sektörüne hizmet veren orta ve küçük işletmelerin, ticarethane ve dükkanların, ofislerin ve kısmen konutların bulunduğu, alt gelir düzeyinin ikamet ettiği bir bölgededir. Ulaşım toplu taşım araçları ve özel araçla kolaylıkla sağlanmaktadır. Taşınmaz Akdeniz Belediyesi yetki alanında kalmakta olup, belediye hizmetlerinden yararlanmaktadır.

Not: 07/05/1986 tarihli yapı ruhsatı bulunmaktadır. 12/02/1991 tarihli iskan belgesi bulunmaktadır. Taşınmazın tapu vasfı BÜRO'dur. Tapuda Nusretiye Mahallesi'nde kayıtlıdır.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.