1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Mersin Akdeniz Mahmudiye Mahallesi'nde 25 m2 Dükkan

Bankadan 25m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 15240
Metre Kare 25m2
Ada 1297
Parsel 1
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Bina Yaşı 30
Isıtma Sistemi Klima
Kat Sayısı 10
Ruhsat Tarihi 12/08/1988
Bağımsız Bölüm A-89
Bulunduğu Kat 1

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

MAHMUDİYE MAHALLESİ KUVAYİ MİLLİYE CADDESİ METROPOL İŞ MERKEZİ A BLOK KAT:1 DÜKKAN NO:89 AKDENİZ / MERSİN

Uzman Görüşü

Akdeniz Belediyesi Hizmet Binası ve Yeni Adalet Sarayı'na yakın, herkesçe bilinen Metropol İş Merkezinde, Koridora cepheli, giriş kapısı ve vitrini camlı alüminyum, 25 m2 dükkan; merkezi konumlu ve resmi kurumlara yakın konumlu olması, ana ulaşım yolları üzerinde olması ve yapı kullanma izin  belgesinin olması avantajlarına sahiptir.

Açıklama

Özellikler: 89 Nolu dükkan, binanın 1. Katında, Kuvai Milliye caddesi bina girişine göre sağ, yan tarafta yer almakta olup, yola cephesi bulunmamaktadır. Dükkan blok rampasına kuzey cephelidir. Dükkan onaylı projesine göre ~25 m2 brüt kullanım alanına sahip olup tek hacim şeklinde projelendirilmiştir. 

Taşınmaz Mersin İli, Akdeniz İlçesi, Mahmudiye mah. 1297 ada/ 1 parsel, 12.041,00 m2 yüz ölçümlü arsa üzerine kat irtifakı tesisi etmek suretiyle blok nizamda betonarme tarzda 8 bloklu taşınmazın yer aldığı A blok 10 Katlı, (4 bodrum + Zemin + Asma kat + 4 Normal kat) olarak inşa edilen projedir. A binanın 3.bodrum katında 12 adet depo, 2.bodrum katında 3 adet depo, 1.bodrum katında 8 adet dükkan, zemin katında 26 adet dükkan, asma kat ve diğer 3 normal katında her katta 25 adet dükkan ve 4. normal katında 19 adet dükkan mimari projesinde ve yerinde mevcuttur. A Blokta toplam 168 adet bağımsız bölüm yer almaktadır. 1. Katta konu taşınmaz 89 bb dükkan, 2. Katta 112,113 ve 114 nolu BB dükkanlar yer almaktadır. Binaya giriş kuzey cepheden, 111. Caddesi’nden orta akstan sağlanmaktadır. Binanın tüm cepheleri akrilik esaslı boyalıdır. Yapının asansörü bulunmaktadır. Isınma şekli klima.

 Ulaşım: Mersin İli, Akdeniz İlçesi, Mahmudiye mah. 1297 ada/ 1 parselde bulunan, Kuvai Milliye Cad. Dış kapı 105/1 Veli Metropol İş Merkezi 1. kat, ­89 nolu bağımsız bölüm 89 no.lu dükkandır. Taşınmaza ulaşım için, GMK Bulvarı üzerinde , Kuvai Milliye kavşağından , Kuvai Milliye Caddesine dönüş yapılır 750 m güney yönde ilerledikten sonra sağ kol üzerinde konu taşınmaza ulaşılır. Taşınmaza Kuva­i Milliye Caddesi üzerinden geçen Özel Halk otobüsleri, minibüsler ve belediye otobüsleri ile toplu taşıma kolaylıkla sağlanır. Özel araçlarla da kolay bir şekilde ulaşım sağlanabilmektedir. Akdeniz Belediyesi Hizmet binası ve Mersin Adalet Sarayı de yakın konumda yer alır.

 Not: 12.08.1988 tarih, 5/49 sayılı Tadilat ruhsatı bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.