1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Mardin Kızıltepe Yenikent Mahallesi'nde 4+1 200 m2 Daire

Bankadan 4 + 1 200m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 15326
Oda Sayısı 4 + 1
Metre Kare 200m2
Ada 141
Parsel 5
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Merkezi
Bina Yaşı 10
Kat Sayısı 7
Ruhsat Tarihi 02/11/2011
Bulunduğu Kat 2
Bağımsız Bölüm 7

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 3
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Yenikent Mahallesi, 9129. Sokak, Kuşak 2 Apt., No: 6/7 Kızıltepe/Mardin

Açıklama

Özellikler: 2.kat 7 bağımsız bölüm nolu taşınmaz, kuzeybatı cephede yer alan zemin kat bina girişine göre ön ve sol tarafta konumludur. Kuzey ve batı yöne cephelidir. Taşınmaz mimari projesine göre 200 m² alandan oluşmaktadır. Gayrimenkul projesinde yapılan incelemeye göre, salon, 4 oda, antre-hol, mutfak, banyo, wc, duş ve 3 balkon alanından oluşmaktadır. Talep gereği taşınmaz dışarıdan görülmüş olup, mahallinde iç yapı kalitesi tespit edilememiştir. Taşınmazın mimari projesine uygun inşaa edildiği ve iç özelliklerinin standart olduğu kabul edilmiştir.

 Bina girişi mimari projesinde ve mahallinde zemin kattan kuzeybatı cepheden sağlanmaktadır. Bina giriş holü, sahanlıklar ve merdiven basamakları mermer kaplamalıdır.

Ulaşım: Taşınmaz Mardin ili, Kızıltepe ilçesi, Yenikent Mahallesi (Tapuda Hanikaharzem Köyü), 9129.Sokak, Kuşak 2 Apartmanı, No: 6/7 posta adresinde bulunmaktadır. Açık tarifi, İlçe Merkezinin ana arterlerinden biri Ş.urfa - Mardin yolu üzerinden kuzey istikametine Mardin iline doğru ilerlerken Devlet Hastanesi ışıklı kavşağını 400 m. geçtikten sonra sol kol yönünde kalan 9129.Sokaka girilir. Yaklaşık 200 m. ilerledikten sonra sağ kol yönünde kalan dış kapı numarası 6 olan Kuşak 2 apartmanına ulaşılır. Ulaşım Ş.urfa-Mardin yolu üzerinden geçen toplu taşıma araçlarıyla sağlanmaktadır. Altyapı ve belediye hizmetleri yörede tamdır.

Not:  02.11.2011 tarih ve 012 sayılı İlk Yapı Ruhsatı Belgesi bulunmaktadır. Taşınmaz tapuda HANİKAHARZEM Mahallesi'nde kayıtlıdır.
         

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.