0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Mardin Kızıltepe Yeni Mahalle'de 3+1 Daire

Bankadan 3 + 1 175m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu:
Tahliye Edilmemiş
Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
17811
Oda Sayısı:
3 + 1
Metre Kare:
175m2
Ada:
279
Parsel:
11
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Kombili
Bina Yaşı:
6
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
4
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
2
Bağımsız Bölüm:
A Blok-10

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Yeni Mahalle, Şahkulubey Cad. mevkii, 514. sokak, Bina No:2, A blok, Kat:2 D:10 (mesken) Kızıltepe/Mardin

Uzman Görüşü

Taşınmazın Şahkulubey Caddesi üzerinde olması, ilçe merkezinde konumlanması, ulaşım imkanlarının iyi durumda olması, çevresindeki konut+ticaret fonksiyonlu kullanım alanlarının gelişmiş olması avantajlarıdır.

Açıklama

Özellikler: 10 bağımsız bölüm numaralı mesken, projesinde ve mahallinde ana gayrimenkulün 2. katında bina girişe göre, sol ön kolda yer almaktadır. 10 nolu gayrimenkul projesine göre, salon, 3 oda, mutfak, 1 banyo, wc, antre ve 2 balkon hacimlerinden oluşmakta olup toplam kapalı alanı brüt 175 m2'dir. Isınma sistemi kombidir. Taşınmazın iç mekan özellikleri bilinmemektedir.

Gayrimenkullerin bulunduğu ana gayrimenkul 1882.00 m2 yüz ölçümlü arsa üzerine betonarme karkas yapı tarzında 2 blok bulunmaktadır. A blok bodrum + zemin+asma kat ve 7 normal kat olmak üzere toplam 10 kat olarak olmak üzere bitişik nizam olarak inşa edilmiştir. Bodrum katta ortak depo, sığınak ve kazak dairesi ve zemin kat dükkan ekleri. Zemin katta binaya ait 12 adet dükkan. 7 normal katın her birinde 5 mesken olmak üzere toplam 47 adet bağımsız bölüm yer almaktadır. B blok bodrum + zemin+asma kat ve 4 normal kat olmak üzere toplam 7 kat olarak olmak üzere bitişik nizam olarak inşa edilmiştir. Bodrum katta ortak depo, sığınak ve kazak dairesi ve zemin kat dükkan ekleri, Zemin katta binaya ait 12 adet dükkan, 4 normal katın her birinde 4 mesken olmak üzere toplam 28 adet bağımsız bölüm yer almaktadır. Her blokta asansör bulunmakta olup, merdiven hol ve basamakları mermer, merdiven duvarlarının 1,5 mt ye kadar seramik, tavana kadar ise ince siva üzeri boyalı olup, merdiven korkulukları demir doğramadan imal edilmiştir. Ana taşınmazın dış cephesi dış cephe boyalı olup doğramaları pvc mamulden yapılmıştır. A Blok girişi zemin kat doğu cepheden, B Blok girişi zemin kat güney cepheden sağlanmaktadır.

Ulaşım: Gayrimenkul Mardin ili, Kızıltepe ilçesi, Yeni Mahallesi, Şahkulubey Cad. mevkii, 514. sokak No:2 A blok kat:2 D:10 adresinde kain, tapuda Kızıltepe ilçesi, Yeni Mahalle, N45-D-07-3-1-D pafta 279 ada, 1882,00 m2 yüzölçümlü 11 numaralı parselde kayıtlı 50/2582 arsa paylı, B blok Zemin kat (28) bağımsız bölüm numaralı dükkandır. Gayrimenkule Mardin-Kızıltepe istikametinde Mardin-Şanlıurfa yolu üzerinde devam edilerek 27 km sonra Kızıltepe'ye varılır, Kızıltepe şehir merkezine girmeden düz devam edilerek İpek yoluna ulaşılır, İpek yolundan Şanlıurfa istikametinde devam edilerek Şahkulubey Caddesi ile İpek yolunun kesiştiği kavşağa varılır. İpek yolundan sağa dönülerek Şahkulubey Caddesine girilir. Konu taşınmaz 514. Sokak ile Şahkulubey Caddesinin kesiştiği köşede sağ kolda konumludur. Taşınmazın bulunduğu bölgede 3-6 katli binalar yer almaktadır. Taşınmaz Şahkulubey Caddesi üstünde konumlu olduğundan dolayı ulaşım imkanları iyi durumdadır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.