COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Mardin Kızıltepe Yeni Mahalle'de 1+1 70 m2 Daire

Bankadan 1 + 1 70m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 12849
Oda Sayısı 1 + 1
Metre Kare 70m2
Ada 309
Parsel 23
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Merkezi
Bina Yaşı 6
Kat Sayısı 6
Bulunduğu Kat 6
Bağımsız Bölüm 11

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

YENİ MH., HÜKÜMET CD., MİR İŞ MERKEZİ., NO:25, KAT:6, DA:11 KIZILTEPE/MARDİN (UAVT:2072268846)

Önemli Bilgilendirme

Tüm Dünya ile birlikte ülkemizi de etkileyen COVID-19 virüs salgını döneminde yaşanan operasyonel değişiklikler nedeniyle tapu devir işlemlerinin uzamasına neden olmaya başlamıştır. Kredi kullanarak satın alacağınız gayrimenkul için tapu devir işlemlerinde satıcı kurumuma ödeme yapılırken mutlaka bloke çek ile yapılması gerekmektedir. Kredi kullanacağınız banka şubesindeki yetkili personeline bloke çek ile işlem yapılacağını dair teyid alarak işlemlere başlatmanız gerekmektedir.

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz binanın 6. Katında konumlu olup arka/sol cephede konumludur. 1 oda, salon, mutfak, banyo ve balkon hacimlerinden oluşmakta olup 70 m2 kullanım alanlıdır. Isınma sistemi merkezi kaloriferdir. Taşınmazın incelemesi dışarıdan yapılmış olup iç mekan özellikleri bilinmemektedir.
Ana taşınmaz betonerme yapıda bitişik nizamda inşa edilmiştir.Binada asansör ve yangın merdiveni bulunmaktadır. Bina bodrum+zemin+asma+6 normal kattan oluşmaktadır.
Ulaşım: Karşısında “Kızıltepe müftülük binası ” bulunan taşınmaz Hükümet Caddesi(Sanat sokağı) üzerinde 
konumlu olup, ana arter olan İpekyolu Caddesine 460 m. Şanlıurfa Caddesine 335 m. mesafede yer almaktadır. Taşınmazın yakın çevresinde ‘’Kızıltepe Adliyesi, Kızıltepe İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Halk eğitim merkezi bulunmaktadır. Taşınmazın çevresinde zemin katlar ticari normal katlar ana arter üzerinde büro, ara sokaklarda mesken olarak kullanılan ayrık ve bitişik nizamlı 7-8 katlı binalar bulunmaktadır. Bölgenin alt yapısı tam olup ulaşım imkanları kolaydır.
Not: 14/03/2014 tarihli yapı ruhsatı bulunmaktadır.