COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Mardin Kızıltepe Tepebaşı Mahallesinde Asma Katlı Dükkan

Bankadan 141m2 Tahliye Edilmemiş i

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş i
Satıcı Bankadan
Tapu no 12173
Metre Kare 141m2
Ada 113
Parsel 7
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Bina Yaşı 7
Isıtma Sistemi Yok
Kat Sayısı 3
Bağımsız Bölüm 19
Bulunduğu Kat 0

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Mardin ili, Kızıltepe ilçesi, Tebebaşı Mahallesi, 646.Sokak, Dağtekin Apt., Kat:Zemin, No:5/C Kızıltepe/Mardin

Önemli Bilgilendirme

Tüm Dünya ile birlikte ülkemizi de etkileyen COVID-19 virüs salgını döneminde yaşanan operasyonel değişiklikler nedeniyle tapu devir işlemlerinin uzamasına neden olmaya başlamıştır. Kredi kullanarak satın alacağınız gayrimenkul için tapu devir işlemlerinde satıcı kurumuma ödeme yapılırken mutlaka bloke çek ile yapılması gerekmektedir. Kredi kullanacağınız banka şubesindeki yetkili personeline bloke çek ile işlem yapılacağını dair teyid alarak işlemlere başlatmanız gerekmektedir.

Açıklama

Kent merkezine yakın, asansör ve kaloriferli binada, zemin katta soldan 2.dükkan olup, doğu cepheli, 141 m2(BODRUM:76 m²+ZEMİN:38 m2+ASMA KAT:27 m²), kullanım alanlı DÜKKAN
Özellikler: 19 bağımsız bölüm numaralı dükkan, binaya giriş yönünden bakıldığında zemin katta soldan 2.dükkan olup, doğu cephelidir. Dükkan projesine göre brüt 141 m2(bk:76 m²+zk:38 m2+ak:27 m², kullanım alanlıdır. Taşınmazın iç mekan özellikleri bilinmemektedir.
Taşınmazın içerisinde bulunduğu bina? 733,28 m² yüz ölçüme sahip arsa üzerinde betonarme karkas 
yapı türünde tek blok şeklinde inşa edilmiştir. Ana gayrimenkul bodrum+zemin+asma+3 normal kat şeklinde inşa edilmiştir. Binanın girişi doğu cepheden ve zemin kattan sağlanmaktadır. Bina dış cephesi yalıtımlı olup dış cephe boyalı, giriş kapısı demir doğrama, sahanlık ve merdivenler fayans kaplama ve duvarlar 1 m. yüksekliğe kadar fayans kaplamadır. Merdiven korkulukları alüminyum malzemeden imal edilmiştir. Binada toplam 28 bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina asansör ve kaloriferli olup, otoparkı bulunmamaktadır. Çevre düzenlemesi yapılmıştır.Isınma sistemi bina içi kaloriferdir.
Ulaşım: Şehrin ana arterlerinden olan Kilise Caddesi ile 646.sokağın kesiştiği 
kavşaktan 646.sokağa dönülür. 646.sokak üzerinde kuzey yönünde 30 m. ilerledikten sonra yolun sol tarafına konumlu Dağtekin Apt. zemin katında konumludur.Taşınmazın bulunduğu bölgede genellikle 6­-7 katlı 5­-10 yıllık yapılaşma olup doluluk oranı %80­-85 düzeyindedir. Taşınmazın yakın çevresinde, Kilise Caddesi,6 7 katlı kargir yapılar ve orta ve küçük ölçekteki iş yerleri bulunmaktadır. Bölgede yenilenme devam etmekte olup altyapısının kısmen eksik olduğu gözlenmiştir. Ulaşım özel ve toplu taşıma araçları ile sağlanmaktadır.
Not: 06/06/2012 tarihli yapı kullanma izin belgesi bulunmaktadır.