0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Mardin Kızıltepe Tepebaş Mahallesi'nde İskanlı 60 m2 Daire

Bankadan 2 + 1 60m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu:
Tahliye Edilmemiş
Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
15284
Oda Sayısı:
2 + 1
Metre Kare:
60m2
Ada:
103
Parsel:
6
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Kombili
Bina Yaşı:
4
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
4
İskan Tarihi:
30/11/2017
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
0
Bağımsız Bölüm:
6

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Tepebaşı Mahallesi, 650 sok. No:6 KIZILTEPE / MARDİN

Uzman Görüşü

Şehir merkezinde, yapı kullanma izin belgeli yeni binada, brüt 60 m² arka cephe iki odalı daire; şehir merkezinde yer alması, yeni binada konumlu olması, yapı kullanma izin belgesinin alınması avantajlarına sahiptir.

Açıklama

Özellikler: Zemin Kat, 6 bağımsız bölüm no'lu daire Binanın girişine göre sol arka cephede yer almakta olup mimari projesine göre antre. hol. salon, 2 oda. mutfak. banyo ve wc düzeninde brüt 60 m alanhdır. Konu taşınmaz doğu cephelidir. Taşınmazın bulunduğu 5 dış kapı numaralı bina. 268.57 m2 alanlı arsa üzerine, bitişik nizamda. betonarme yapı cinsinde zemin. asma ve 3 normal kat olarak inşa edilmiştir. 

Kızıltepe Belediyesi ve Tapu Müdürlüğünde incelenen 09/02/2017 tarihli mimari projesine göre zemin katta bina girişi ve I adet asma katlı dükkan. 1 adet tek hacimli dükkan ve adet normal mesken, asma katta dükkana ait asma kat eki. 1 ve 2. katlarda her katta 2 adet daire ve 3, katta 1 adet daire olmak üzere toplam 8 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina girişi zemin kattan, batı cepheden ve 650. Sokak üzerinden sağlanmaktadır. Bina dış cephesi sıva üzeri boyalıdır. Bina dış kapısı camlı demir doğrama. bina içinde zeminler yer karosu kaplama, duvarlar sıva üzeri boyalıdır. Binada asansör mevcuttur. 

Ulaşım: Gayrimenkul Tepebaşı Mahallesi 650. Sokak Sametoğlu Apartmanı, zemin kat No: 6 Kızıltepe/Mardin posta adresindedir. Açık tarif olarak, bölgenin ana arterlerinden Şanlıurfa Caddesi ile Mardin Caddesinin kesiştiği kavşakta kuzeydoğu yönünde bulunan Hastane Caddesine girilir. Cadde üzerinde 250 m ilerledikten sonra sağ tarafta bulunan 650. sokağa dönülür. Ana taşınmaz sok üzerinde 50 metre ilerde sol tarafta konumludur. Taşınmazın bulunduğu bölge imara uygun. bitişik nizamda 3- katlı apartman türü vapıların bulunduğu sosyo-ekonomik açıdan orta ve alt gelir gurubu tarafından ikamet amaçlı tercih edilen ticaret seçenekli konut yerleşim alanıdır. Ara sokaklarda boş dükkanlar ve depo amaçlı kullanımlar yoğunluktadır. Taşınmazın konumlu olduğu noktada ise yaya ve araç trafiği ve ticari hareket düşük seviyededir. Bölgenin teknik altyapısı tamamlanmış olup kamu hizmetlerinden istifadesi tamdır. Ulaşım toplu taşıma araçlarıyla sağlanabilmektedir. 

Not: 30/11/2017 tarihli iskan belgesi bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.