COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Mardin Kızıltepe Koçhisar Mahallesi'nde 3+1 145 m2 Daire

Bankadan 3 + 1 145m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 16116
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 145m2
Ada 396
Parsel 27
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 10
Kat Sayısı 7
Ruhsat Tarihi 30.11.2010
Bulunduğu Kat 5
Bağımsız Bölüm 10

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Koçhisar Mahallesi Tandoğan Caddesi, Topçular 3 Apartmanı no:31/10 Kızıltepe/Mardin

Açıklama

Özellikler: 10 bağımsız bölüm numaralı mesken binanın 5. normal katında, bina girişine göre sağ tarafta konumlu olup doğu ve batı yöne cephelidir. Taşınmaz projesine göre, 145 m2 kullanım alanında; antre, salon, 3 oda, mutfak, 2 banyo, wc ve 2 adet balkon hacimlerinden oluşmaktadır. 

Taşınmazın konumlu olduğu 396 ada 27 parsel, 321,30 m2 yüzölçümüne sahip olup, parsel üzerinde 1 adet bina bulunmaktadır. Taşınmazın adresi, Koçhisar Mahallesi Tandoğan Caddesi, Topçular 3 Apartmanı no:31/10 Kızıltepe/Mardin (uavt kodu: 1127291274). Taşınmazın konumlu olduğu bina, betonarme karkas yapı tarzında inşa edilmiş olup, projesinde ve yerinde, bodrum kat + zemin kat +asma kat + 7 normal kat olarak inşa edilmiştir. Bodrum katta sığınak, dükkan müştemilatı ve 19 bb nolu depo bulunmaktadır. Zemin katta 15,16,17,18 bb nolu dükkanlar ve doğu cephede bina girişi, 7 normal katta her katta 2 adet mesken olmak üzere ana taşınmazda toplam 19 adet bağımsız bölüm yer almaktadır. 

Ulaşım: Taşınmaz, Koçhisar Mahallesi Tandoğan Caddesi, Topçular 3 Apartmanı no:31/10 Kızıltepe/Mardin konumludur. Taşınmazın çevresinde çeşitli donatı alanları yer almaktadır.

Not: Taşınmazın 30.11.2010 tarihli yapı ruhsat kaydı bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.