COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Mardin Kızıltepe Atatürk Mahallesinde 145 m2 3+1 Daire

Bankadan 3 + 1 10m2 Tahliye Edilmemiş i

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş i
Satıcı Bankadan
Tapu no 12503
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 10m2
Ada 842
Parsel 6
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Merkezi
Bina Yaşı 8
Kat Sayısı 7
Bulunduğu Kat 4
Bağımsız Bölüm 10

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Atatürk mahallesi,803. sokak No:10 MARDİN/KIZILTEPE

Önemli Bilgilendirme

Tüm Dünya ile birlikte ülkemizi de etkileyen COVID-19 virüs salgını döneminde yaşanan operasyonel değişiklikler nedeniyle tapu devir işlemlerinin uzamasına neden olmaya başlamıştır. Kredi kullanarak satın alacağınız gayrimenkul için tapu devir işlemlerinde satıcı kurumuma ödeme yapılırken mutlaka bloke çek ile yapılması gerekmektedir. Kredi kullanacağınız banka şubesindeki yetkili personeline bloke çek ile işlem yapılacağını dair teyid alarak işlemlere başlatmanız gerekmektedir.

Açıklama

"Ulaşımı kolay bir bölgede, Resmi kurum ve kuruluşlara, park, cami, okul hastane gibi eğitim, sağlık ve sosyal donatı alanlarına yakın, 3 oda salon 145 m2, ARA KAT DAİRE"
Özellikler: 4.normal kat 10 bağımsız bölüm numaralı mesken, bina girişine göre ön cephede konumludur. Mimari projesine göre brüt 145 
m2 alana sahiptir. Gayrimenkulün içerisinde onaylı mimari projesine göre 3 adet oda, salon, mu ak, antre, banyo, WC ve balkon bulunmaktadır. Taşınmazın içi görülmemiştir.
Taşınmazların bulunduğu ana yapı Mardin İli, Kızıltepe İlçesi,Atatürk Mahallesi 803.sokak 
adresinde konumlu, 842 ada, 6 parselinde kayıtlı 532,52 m2 alanlı arsa üzerinde, bitişik nizamda, betonarme karkas olarak inşa edilmiştir. Taşınmaz mimari projesinde 2 bodrum + zemin + asma + 7 normal kat olmak üzere toplam 10 kat olarak projelendirilmiştir. Binanın 2.bodrum katında bina ortak alanları, 1.bodrum katında 1 adet depo, zemin katında 1 adet asma katlı dükkan, 1 ve 7 normal kat aralığında her birinde 3’er adet mesken olmak üzere 21 adet mesken ve toplamda 23 adet bağımsız bölümden oluşmaktadır. Bina giriş zemini, merdiven basamakları, sahanlıkları mermer kaplı, üzeri plastik boyalıdır. Bina girişi 1.bodrum kat seviyesinden batı cepheden sağlanmaktadır.
Ulaşım: Gayrimenkule ulaşım Hastane Caddesi üzerinde çalışan toplu taşım 
araçları ile sağlanmaktadır. Bölgede altyapı çalışmaları yapılaşmaya paralel olarak, kamu hizmetlerinden istifade edilmektedir. Taşınmazlar, park, cami, okul hastane gibi eğitim, sağlık ve sosyal donatı alanlarına yakın konumda yer almaktadır. Bölge, imara uygun, ayrık nizamda 6 ve 8 katlı apartman türü yapıların bulunduğu sosyo ekonomik açıdan alt gelir gurubu tarafından ikamet amaçlı tercih edilen konut yerleşim alanıdır.
Not: 04/05/2012 tarihli yapı ruhsatı bulunmaktadır.