0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Mardin Dargeçit Safa Mahallesi'nde 576 m2 Konut İmarlı Arsa

Bankadan 576m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
18222
Metre Kare:
576m2
Ada:
317
Parsel:
75
Tapu Tipi:
Arsa Tapusu
Hisse Oranı:
Tam
TAKS:
-
Emsal:
1.20

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Mardin İli, Dargeçit İlçesi, Safa/Dargeçit Mahallesi 317 ada 75 parsel

Uzman Görüşü

Taşınmazın imarlı olması, tek hisseli olması, gelişmekte olan bölgede yer alması, yakın konumda Gerger Cami, Ilısu Caddesi ve Dargeçit Şırnak yolu bulunması ve Bölgede Ilısu barajının olması avantajlarıdır.

Açıklama

%0,89 kâr oranı avantajı ile 120 aya varan vade seçeneğiyle bu gayrimenkulü Türkiye Finans Gayrimenkul Finansmanı ile avantajlı şekilde satın alabilirsiniz.

Özellikler: 317 ada 75 parsel taşınmaz Mardin ili, Dargeçit ilçesi, Safa/Dargeçit Mahallesi'nde 576,38 m2 alanlı `ARSA` vasıflı taşınmazdır. Taşınmaz yamuk bir forma sahip olup topografik olarak az eğimli bir arazi yapısına sahiptir. Yerinde sınırları belirgin değildir ve üzeri boştur. Taşınmazın 23,70 m cephesi, yaklaşık 30.20 m ve 21.20 m derinliği bulunmaktadır.

Ulaşım: Taşınmaz Mardin İli, Dargeçit İlçesi, Safa/Dargeçit Mahallesi, şehrin doğu tarafında konumludur. Bölge az yoğunlukta müstakil evler ve boş arsalardan oluşmaktadır. Taşınmazlar eğimli bir topografik yapıya sahiptir. Parsel sınırlarını belirten herhangi bir yapı elemanı bulunmamaktadır. Ulaşımı özel araçlarla yapılabilmektedir. Teknik alt yapı eksiklikleri mevcut olup pek çok imar yolu açılmamıştır. Yapılaşma yoğunluğu çok düşük seviyededir.

Not: Taşınmazın tek başına yapılaşma hakkı bulunmaktadır. Emsal: 1,20 hmax: 12 ve ayrık nizam yapılaşma şartlarında olup "Konut Alanında" bulunmaktadır. Teklif vermeden önce güncel imar durumunu ve yapılaşma şartlarını, teyit ediniz. Alıcı mevcut haliyle almayı kabul eder. Güncel durumu ilgili belediyesinden öğrenebilirsiniz. 

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.