Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Mardin Artuklu Yenişehir Mahallesi'nde 77 m2 Dükkan

Bankadan 77m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu:
Tahliye Edilmemiş
Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
23258
Metre Kare:
77m2
Ada:
1084
Parsel:
3
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
Tam
Bina Yaşı:
13
Isıtma Sistemi:
Kombili
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
7
İskan Tarihi:
10.05.2010
Ruhsat Tarihi:
09.06.2006
Bağımsız Bölüm:
19
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
0

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

Yenişehir Mahallesi (Tapuda Diyarbakırkapı Mahallesi) 44 Nolu Sokak 1A (19 BB) Artuklu / MARDİN

Açıklama

Özellikler: Mardin İli, Artuklu İlçesi, Yenişehir (Tapuda Diyarbakırkapı) Mahallesi, 44 Nolu Sokak, Bina No: 4, Taşınmaz no; 4A adresinde bulunmaktadır. Ana gayrimenkul 1.109,81 m2 yüzölçümlü 1084 ada 3 parsel üzerine konumlanmış olup, bina girişi zemin kattan kuzeydoğu cepheden sağlanmaktadır. Gayrimenkul mahallinde 2 bodrum + Zemin + 5 normal kat olmak üzere toplamda 8 kattan oluşmaktadır. Mimari projesinde farklı olarak yapı iki bodrumlu olarak inşa edilmiştir. Vaziyet planı ve kat planında bina girişi güneybatı cepheli olup mahallinde kuzeydoğu cepheli olarak inşa edilmiştir. Mimari projeye göre bodrum katında; ortak alanlar, zemin katında 4 adet dükkan ve bina girişi, normal katların her birinde 3'er mesken olmak üzere ana gayrimenkulde 19 adet bağımsız bölüm mevcuttur. Bina betonarme karkas olarak inşa edilmiştir. Dış cephesi dış cephe boyasıdır. Bina giriş zemini, merdiven basamakları ve sahanlık zeminleri mermer kaplama, duvarları yaklaşık 1.2 metre mermer kaplama geri kalan kısımları plastik boyalıdır. Merdivenler paslanmaz çelik korkulukludur. Binanın ısıtma sistemi kat kaloriferi olup doğalgaz sistemi döşelidir.

19 bağımsız bölüm numaralı dükkan, onaylı mimari projedeki bina girişi baz alınıp binaya giriş yönünden bakıldığında zemin katta sol ön tarafta güneybatı ve kuzeybatı yönlere cephelidir. Konu taşınmaz mimari projesine göre yaklaşık 77 m2 alana sahiptir. Taşınmazın içerisi görülemediği için, iç bölüm özellikleri ile projesine uygunluğu tespit edilememiştir. Dışarıdan görüldüğü kadarı taşınmazın mesken hacmine dönüştürüldüğü tespit edilmiştir.

Not: Enerji nakil hattı için konan bir irtifak hakkı olup, taşınmazların konumlu olduğu ana taşınmaza ve taşınmazlara olumsuz herhangi bir etkisi bulunmamaktadır.

Kazanan teklifin %4+KDV’si oranında hizmet bedeli alınacaktır.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddettiğinde; teklif verdiğiniz mülkte platform kullanım bedeli varsa bu tutar hizmet bedelinizden düşülerek, yoksa hizmet bedelinizin tamamı tarafınıza iade edilir. Dilerseniz iade gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.Satıcı teklifinizi reddettiğinde; teklif verdiğiniz mülkte platform kullanım bedeli varsa bu tutar hizmet bedelinizden düşülerek, yoksa hizmet bedelinizin tamamı tarafınıza iade edilir. Dilerseniz iade gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.