1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Manisa Turgutlu Albayrak Mahallesi'nde 40 m2 Daire

Bankadan 1 + 1 40m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 16161
Oda Sayısı 1 + 1
Metre Kare 40m2
Ada 1567
Parsel 20
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 5
Kat Sayısı 3
Ruhsat Tarihi 21/09/2017
Bulunduğu Kat 2
Bağımsız Bölüm 13

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

ALBAYRAK MAHALLESİ, BEGONYA SOKAK NO: 1, D:13 TURGUTLU / MANİSA

Açıklama

Portföyü %1,29 oranlı konut, %1,40 oranlı işyeri ve arsa kâr oranı avantajıyla teklif vererek avantajlı şekilde satın alabilirsiniz.

Özellikler: 13 numaralı bağımsız bölüm Begonya Sokak’a cephelidir. Bağımsız salon, oda, mutfak, banyo ve balkondan oluşmaktadır. 40 m2 alana sahiptir.

Taşınmazın konumlu olduğu bina bodrum + zemin + 3 normal kattan oluşmaktadır. Taşınmazın bodrum katı ortak alanlardan, zemin kat bağımsız bölüm ve depodan, 1-3. normal katlar bağımsız bölümlerden oluşmaktadır. Toplamda 25 bağımsız bölüm mevcuttur.

Ulaşım: Turgutlu Tren Garı’nın güney yönden cephesi olan Hatboyu Sokak’tan doğu yönde yaklaşık 570 metre ilerlenir. Hatboyu Sokak ve Begonya Sokak’ın birleştiği köşe parselde kalan 1 dış kapı numaralı taşınmazların bulunduğu ana yapıya ulaşılır.

Not: 21.09.2017 tarihli Yapı Ruhsatı bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.