1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Manisa Soma Kurtuluş Mahallesi'nde 2+1 92 m2 Daire

Bankadan 2 + 1 92m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 18167
Oda Sayısı 2 + 1
Metre Kare 92m2
Ada 77
Parsel 2
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Merkezi
Bina Yaşı 7
Kat Sayısı 3
Bulunduğu Kat -1
Bağımsız Bölüm 2

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Kurtuluş Mahallesi, Yıldırım Beyazıt Caddesi, B Blok, No:19 Daire:2 Soma/Manisa

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz binanın 1. bodrum katında, bina girişine göre sağ tarafta konumlu 2 bağımsız bölüm numaralı meskendir. Projesine göre 2 oda, 1 salon (kiler olarak belirtilmiş), 1 mutfak, 1 banyo, 1 wc ve 1 antre hacimlerinde oluşmaktadır.

Gayrimenkulün bulunduğu bina 490,00 m2 yüzölçümüne sahip, 77 ada 2 parsel üzerinde 3/B yapı sınıfında, bitişik nizamda, betonarme karkas yapı tarzında, A ve B harfleri ile adlandırılan 2 blok olarak inşa edilmiştir. Taşınmazın bulunduğu B Blok parselin güneyinde, 2 Bodrum + Zemin + 3 Normal Kat + Çatı Katı olarak projelendirilmiştir. Binanın giriş kapısı ferforje demir kapı olup dış cephe duvarlar boyalıdır. Bina girişi Yıldırım Beyazıt Caddesi üzerinden güney cephesinden zemin kat seviyesinden sağlanmaktadır. Binanın projesine göre 2. bodrum katında kazan dairesi ve sığınak, 1. bodrum katında 2 adet daire, zemin katında giriş holü ve 2 adet daire, 1. ve 2. katlarında 2'şer adet daire, 3. katında 2 adet dubleks daire mevcut olup. binada toplam 10 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır.

Ulaşım: Manisa lli, Soma İlçesi, Kurtuluş Mahallesi, Yıldırım Beyazıt Caddesi üzerinde yer almaktadır. Bölgenin alt yapı ve ulaşım sorunu bulunmamaktadır. Taşınmaza ulaşım ise; Soma Belediyesi Katlı Pazar Yerinin güneyinden Yıldırım Beyazıt Caddesi ile kuzeybatı istikametinde 100 metre ilerlenerek, sağ kolda konumlu taşınmazın bulunduğu binaya ulaşılır. 

Not: Projesine göre 2 oda, 1 salon (kiler olarak belirtilmiş), 1 mutfak, 1 banyo, 1 wc ve 1 antre hacimlerinde oluşmaktadır. Alıcı adayı mevcut haliyle almayı kabul eder.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.