1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Manisa Şehzadeler Şehitler Mahallesi'nde 90 m2 Depolu Dükkan

Bankadan 55m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 17595
Metre Kare 55m2
Ada 2122
Parsel 1
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Bina Yaşı 14
Isıtma Sistemi Kombili
Kat Sayısı 6
İskan Tarihi 07/05/2007
Ruhsat Tarihi 24/02/2006
Bağımsız Bölüm 13
Bulunduğu Kat 0

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Şehitler Mahallesi, , 716 Sokak, No:34/D (13.BB) ŞEHZADELER / MANİSA

Uzman Görüşü

Mehmetçik Caddesi ve Celalbayar Üniversitesi Yabancı Diller Bölümü'ne yakın, ulaşımı kolay, iskanlı, bodrum katlı olması sebebiyle avantajlıdır.

Açıklama

Özellikler: 13 nbb : projesinde bodrum : 20 m2 + zemin at :35 m2 topla 55 m2 dir. Taşınmaz ana yapının bodrum + zemin katında, 716 ve 717 sokaklara köşe konumda ve bina girişine göre sol kolda yer almaktadır. . İki cepheli olan dükkanın 717 sokak hattına yola cephesi ~ 7,5 m ve 716 sokak hattına yola cephesi ~ 5,15 metredir. Taşınmaz dışarıdan görülmüştür. 14 nolu bağımsız bölümün depo hacmine doğru ~ 35 m² büyüme yapılarak bodrum katının ~ 55 m² ve zemin katının ~ 35 m² olarak olmak üzere toplam ~ 90 m² alanlı olarak kullanıldığı tespit edilmiştir. Ayrıca söz konusu taşınmazın zemin kat kısmında 14 nolu bağımsız bölüm dükkan ile arasında bulunan ayraç duvarın kaldırıldığı ve birleşik kullanımda olduğu tespit edilmiştir. Taşınmazın bodrum katında yapılan büyüme bina ortak kullanım alanı niteliğindedir. Camekanları ve giriş kapısı alüminyum doğramadır. Zeminleri seramik kaplı, duvarları plastik boyalıdır. Taşınmaz sıhhi tesisatçı dükkanı olarak kullanılmakta olup, ısıtma sistemi bulunmamaktadır. Taşınmazın tapu vasfı BODRUM KATLI DÜKKANDIR.

Ana gayrimenkul; 150,00 m2 yüzölçümlü, 2122 ada 1 parsel üzerine bitişik nizamlı olarak betonarme karkas tarzda inşa edilmiştir. “ARSA” vasıflı olup; kat irtifakı kurulmuş ancak kat mülkiyetine çevrilmemiştir. Onaylı kat irtifaklı mimari projesine göre ve mevcut durumda bina bodrum+zemin kat +batar kat +6 normal kat+çatı katı olmak üzere toplam 10 katlıdır. Binanın bodrum katında, ortak alanlar ve 13 nolu bağımsız bölüm dükkana ait depo, zemin katında, 13, 14, 15 ve 16 nolu dükkanlar ve bina girişi, batar katında, 14, 15ve 16 nolu bağımsız bölüm dükkanlara ait batar kat kısımları, 1.2.3.4.5 normal katlarda 2'şer adet mesken, 6.normal kat ile çatı katında 2 adet dubleks mesken olmak üzere binada toplam 16 bağımsız bölüm bulunmaktadır Bina girişi 716 Sokak üzerinden batı cephesi üzerinden zemin kat seviyesinden sağlanmaktadır. Ana gayrimenkulün dış cephesi normal dış cephe boyası ile boyalıdır. Bina giriş kapısı demir doğramadır. Binada ısıtma sistemi ve asansör bulunmaktadır. 

Ulaşım: Manisa İli, Şehzadeler İlçesi, Şehitler Mahallesi, 716 Sokak, No:34/A 15 K: Zemin, D: 15posta adresli yerde bulunur. Taşınmaza ulaşım; ana ulaşım yollarından olan Mehmetçik Caddesi üzerinden doğu yönünden ilerlerken Celalbayar Üniversitesi Yabancı Diller Bölümü geçtikten 120 metre sonra sağa 716 Sokağa dönülür. Bu sokak üzerinde yaklaşık 85 metre sonra sol kolda konumlu iş yerlerine ulaşılır. Taşınmaza ulaşım özel araçlar ve toplu taşıma araçları ile sağlanmaktadır. Taşınmazın yakın çevresinde nirengi niteliğindeki Celalbayar Üniversitesi Yabancı Diller Bölümü, Ziraat Odası ve benzer tipte yapılar bulunmaktadır. 

Not: 24/02/2006 tarih 101 sayılı olan Yapı Ruhsatı ve 07/05/2007 tarih 1058/07 iskan Belgesi bulunmaktadır. Taşınmazın zemin kat kısmında 14 nolu bağımsız bölüm dükkan ile arasında bulunan ayraç duvarın kaldırıldığı ve birleşik kullanımda olduğu tespit edilmiştir. Satılık olan 13 numaralı bağımsız bölümdür. Projesine göre 55 m2 yerinde,4 nolu bağımsız bölümün depo hacmine doğru ~ 35 m² büyüme yapılarak bodrum katının ~ 55 m² ve zemin katının ~ 35 m² olarak olmak üzere toplam ~ 90 m² alanlı olarak kullanıldığı tespit edilmiştir.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.