COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Manisa Sarıgöl Bahadırlar Mahallesi'nde 11 Dönüm Tarla (1169)

Bankadan 11620m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 15601
Metre Kare 11620m2
Ada 0
Parsel 8
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Bahadır Mah. Piynarlıdere mevkii 8 parsel Sarıgöl Manisa

Açıklama

Özellikler: Manisa İli, Sarıgöl İlçesi, Bahadır Mahallesi sınırlarında yer alan 11.620,00 m² alanlı “Tarla” vasıflıdır. Yerinde yapılan incelemelerinde parselin üzerinde beton direkler üzerine kurulmuş V sistem 4 telli çekirdeksiz üzüm bağı bulunmaktadır. Tarla sulama imkânları bulunmakta olup sulama damla sulama olarak sağlanmaktadır. Parsel kadastral yola cephesi bulunmamaktadır. Geometrik olarak herhangi bir form ile benzerlik göstermeyip amorf yapıda, topografik olarak düzdür. Taşınmazın parsel bazında konum teyidi Sarıgöl Kadastro Müdürlüğünde incelenen paftasında ve yerinde alınan uydu görüntüleri çakıştırılarak yapılmıştır.

Ulaşım: Manisa İli, Sarıgöl İlçesi, Bahadır Mahallesi, 8 Parsel üzerinde konumlanmış Tarla vasıflıdır. Taşınmaza ulaşım; Bahadır Mahallesi içerisinden Güneydamları Yoluna girilir. Yol üzerinde yaklaşık 2600m ilerlendiğinde sol kolda kalan stabilize yola girilir. Yol üzerinde yaklaşık 1800m ilerlendiğinde taşınmaz sol kolda kalmaktadır. Taşınmaz plan görünüşünde; Sarıgöl İlçesinin 8km kuzeydoğusunda, Bahadır Mahallesinin 4km kuzeyinde yer almaktadır.

Not: Taşınmaz Çevre Düzeni Planları'nda çayır mera alanında kalmaktadır.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.