COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Manisa Namık Kemal Mahallesi'nde 2+1 Daire

Bankadan 2 + 1 80m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 15339
Oda Sayısı 2 + 1
Metre Kare 80m2
Ada 140
Parsel 18
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Sobalı
Bina Yaşı 50
Kat Sayısı 3
İskan Tarihi 05/10/1993
Bulunduğu Kat 1
Bağımsız Bölüm A BLOK 4

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Namık Kemal mahallesi,Tıkır Sokak,no:36 Köprübaşı/MANİSA

Açıklama

Özellik: 140 ada 18 parselde konumlu, A Blok, birinci kat, 4 nolu bağımsız bölümdür. Taşınmaz 2 oda, salon, wc, banyo,mutfak ve balkon hacimlerinde oluşmaktadır. Taşınmazın mimari projesine göre 14m2 balkon dahil brüt 85 m2 alanlı iken mahallinde balkonun 9m2 olarak inşa edildiği görülmüştür. Dairenin iç duvarları ince sıva üzeri plastik boyalıdır. Dairenin kapıları ahşap kapı, zeminleri oda hacimlerinde lamninant parke döşelidir. Meskenin dış kapısı ise demir doğrama şeklindedir. Meskenin pencereleri pvc doğramadan mamuldür. Dairenin ısınma sistemi sobadır. Dairede kısmen tadilat yapıldığı gözlemlenmiştir. Blokun dış duvarları ince sıva üzeri plastik boyalı, çatısı kiremit örtülü, merdiven korkulukları ise demir doğrama şeklindedir. Binanın ısınma sistemi sobadır. 140 ada 18 parsel üzerinde 3/A yapı sınıfında 377 m2 alanlı inşaat alanı olmak üzere yol kotu altı 1,yol kotu üstü 2 olmak üzere toplam 3 katlı A ve B blok yapıları bulunmaktadır.

Ulaşım: Taşınmaz Manisa ili Köprübaşı ilçesi Namık Kemal Mahallesi, Tırkır sokak no 36 posta adresinde bulunmaktadır. Taşınmaza ulaşım için Köprübaşı belediyesinin arka tarafından Mimar Sinan caddesi üzerinde kuzey yönde 30 m ilerledikten sonra sola ateş sokağa dönülür. Sokak üzerinde 25 m ilerledikten sonra sağa dönülür. Sokak üzerinde 170 m ilerledikten sonra mülk sokağın sağ kol üzerinde yer almaktadır. Taşınmaz ana ulaşım arterine cepheli olması nedeniyle ulaşım karayolu ile sağlanabilmektedir. Taşınmazın bulunduğu bölgede genellikle 1-2 katlı müstakil binalar ile az sayıda apartman tipinde inşa edilmiş yapılar bulunmaktadır. Bölgedeki doluluk oranı ise %60 seviyelerdedir.

Not: 05/10/1993 tarihli yapı kullanım izin belgesi bulunmaktadır. Yabancı uyruklu kişilere satışı kısıtlanmıştır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.