0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Manisa Kırkağaç Alifakı Mahallesi'nde Depo ve Zeytin Bahçesi

Bankadan 250m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
19568
Metre Kare:
250m2
Ada:
0
Parsel:
1487
Tapu Tipi:
Cins Tashihi
Hisse Oranı:
1/1
Bina Yaşı:
12
Isıtma Sistemi:
Yok
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
1

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Alıfakı Mahallesi, Köy İçi Mevkii, 1487 Parsel, KIRKAĞAÇ / MANiSA

Açıklama

Özellikler: Söz konusu gayrimenkul Manisa İli, Kırkağaç İlçesi, Alıfakı Mahallesi, Köy içi mevkii,728 m2 yüzölçümlü 0 ada 1487 parsel ''Zeytinli Bahçe ve Depo'' vasıflı taşınmazdır. Topografik olarak eğimli bir arazi yapısına sahip olup geometrik olarak ise  dikdörtgene yakın formdadır. Parsel üzerinde 1 adet 250 m2 kullanım alanlı depo bulunmaktadır. 
Ulaşım: Taşınmazlara ulaşım için, Akhisar merkezinden Balıkesir İstikametine doğru yaklaşık 21 km ilerlenir sağa Alıfakı yoluna dönülür. Yaklaşık 3.5 km daha ilerlenir Alıfakı Mahallesi merkezine ulaşılır. Konu taşınmazlar mahalle içindedir.
Not: Taşınmazın iç özellikleri bilinmemektedir. Teklif vermeden önce yerinde görülmesi önerilir.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.