0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Manisa Çandır Mahallesi'nde Yatırımlık 6 Dönüm Tarla

Sahibinden 5867m2

Özellikler

Satıcı:
Sahibinden
Tapu no:
19529
Metre Kare:
5867m2
Ada:
101
Parsel:
15
Tapu Tipi:
Arsa Tapusu
Hisse Oranı:
Tam

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Küçükoba 101 ada 15 parsel , 45900 Demirci/Manisa

Açıklama

MANİSA İLİ DEMİRCİ İLÇESİ ÇANDIR MAHALLESİ'NDE YATIRIMLIK YAKLAŞIK 6 DÖNÜM TARLA

Özellikler: Manisa İli Demirci İlçesi, Çandır Mahallesi Kızılyayla Mevkiinde 5.867,56 m² yüzölçümlü 101 ada 15 parsel "Tarla" niteliğindedir. Geometrik olarak amorf ve eğimli arazi yapısına sahiptir. Küçükoba Köyü'ne 2.2 km, Çandır Mahallesi'ne 11.4 km uzaklıktadır. Taşınmazın üzerinde herhangi bir faaliyet ya da yapı bulunmamaktadır. Çevrede genel itibariyle tarımsal amaçlı arazi kullanımı gözlenmekte olup konut tipi yapılaşmalar köy merkez yerleşiminde bulunmaktadır. Taşınmazda sulama komşu parsel kaynak suyundan yapılmaktadır. Taşınmazın sınırlarını belirleyici olarak çevresinde duvar, tel örgü vb. unsur bulunmamaktadır. Taşınmazın kadastral yola cephesi bulunmamakta olup, ulaşım tarla yolundan sağlanmaktadır.


Konum

Denize Sıfır
Deniz Ulaşımına Yakın
Toplu Ulaşıma Yakın
Yola Cepheli
Köy Merkezine Yakın
Cadde Cepheli
Metroya Yakın
Caddeye Yakın
Hastaneye Yakın
Ulaşımı Kolay
Merkezi Konumlu
Sosyal Alanlara Yakın
Ticari Alanlara Yakın
Alışveriş Merkezine Yakın
Üniversiteye Yakın
Metrobüse Yakın
Tümünü Göster

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.