COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Manisa Alaşehir Beşeylül Mahallesi'nde 3+1 170 m2 İskanlı Daire

Bankadan 3 + 1 170m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 15192
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 170m2
Ada 282
Parsel 14
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Sobalı
Bina Yaşı 22
Kat Sayısı 4
İskan Tarihi 09/12/1999
Ruhsat Tarihi 07/12/1999
Bulunduğu Kat 1
Bağımsız Bölüm 2

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

BEŞEYLÜL Mah. CUMHURİYET Cad. No: 61 / 2 MERKEZ MERKEZ / ALAŞEHİR / MANİSA

Açıklama

 Beşeylül Mahallesi Cumhuriyet Caddesi üzerinde, resmi kurumlar, pazaryeri,bulvar ve belediye yürüme mesafesinde, kuzey ve güney yönlü çift cepheli, 3 oda salon 170 m2 ÇARŞI MERKEZİNDE ARA KAT GENİŞ DAİRE FIRSATI

 Özellikler: Birinci kat, 2 Nolu Bağımsız Bölüm: Taşınmaz bulunduğu binanın birinci katındaki tek daire olup, projesindeki ölçüme göre 170m2 kullanım alanına sahiptir. Taşınmaz onaylı projesine göre 3 oda 1 salon 1 mutfak koridor 1 banyo 1 wc ve 3 balkon olarak planlanmıştır. Taşınmazın mimari projesine göre kat, kattaki konum ve alan olarak uyumlu olduğu tespit edilmiştir. Taşınmazın ekspertizi dışardan yapılmış olup, iç mekanı görülememiştir.

 Ulaşım: Manisa İli, Alaşehir İlçesi`nin Beşeylül Mahallesi Cumhuriyet Caddesi 61 dış kapı numaralı taşınmazın 1 katındaki 2 nolu taşınmazdır. Taşınmaza ulaşım Cumhuriyet Meydanından güney yönüne dönülür çatal yolun solundan 100m ilerlendiğinde taşınmazın konumlu olduğu Cumhuriyet caddesine gelinir cadde üzerinden güneydoğu yönünde 80m ilerlendiğinde taşınmaza ulaşılmış olur. Taşınmazın konumlu olduğu bölgenin kamusal teknik altyapıdan (elektrik, su, yol, kanal, vb.) istifadesi tamdır. Taşınmaza yakın konumlu bilinen önemli referans noktaları Pazar yeri, Alaşehir Cumhuriyet Meydanı, Alaşehir Adliyesi olarak ifade edilebilir.

 Not: 07/12/1999 tarihli yapı ruhsatı ve 09/12/1999 tarihli iskan belgesi bulunmaktadır. 3. Derece Arkeolojik Sit Alanı'nında kalmaktadır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.