COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Malatya Yeşilyurt Salköprü Mahallesinde Depolu Dükkan

Bankadan 210m2 Tahliye Edilmemiş i

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş i
Satıcı Bankadan
Tapu no 12192
Metre Kare 210m2
Ada 741
Parsel 2
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Bina Yaşı 8
Isıtma Sistemi Yok
Kat Sayısı 3
Ruhsat Tarihi 31/12/2010
Bağımsız Bölüm 9
Bulunduğu Kat 0

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Salköprü Mah. Akça Sok. Furkan Apt. Sit. Güneş İnş. Apt. No: 15 A / Yeşilyurt / MALATYA

Önemli Bilgilendirme

Tüm Dünya ile birlikte ülkemizi de etkileyen COVID-19 virüs salgını döneminde yaşanan operasyonel değişiklikler nedeniyle tapu devir işlemlerinin uzamasına neden olmaya başlamıştır. Kredi kullanarak satın alacağınız gayrimenkul için tapu devir işlemlerinde satıcı kurumuma ödeme yapılırken mutlaka bloke çek ile yapılması gerekmektedir. Kredi kullanacağınız banka şubesindeki yetkili personeline bloke çek ile işlem yapılacağını dair teyid alarak işlemlere başlatmanız gerekmektedir.

Açıklama

Adliye ve Maliye Binası ile Buğday Pazarı yakın, Turgut Temelli Caddesi üzerinden toplu taşıma araçlarıyla ulaşımı çok rahat, 196 m2 depo, 14 m2 zemin kat kullanım alanına sahip, toplamda 210 m2 İŞYERİ
Özellikler:
Taşınmaz ana taşınmazın zemin katında, bina girişine göre sol ön cephede yer alan, 15 A kapı numaralı bağımsız bölümüdür. Onaylı projesine göre 196 m2 depo, 14 m2 zemin kat kullanım alanına sahiptir. Taşınmazın dış cepheleri demir camlı doğramadan imaldir. Taşınmazın iç mekan özellikleri bilinmemektedir. 
431,96 m² alanlı 741 ada 2 no'lu parsel üzerinde kurulu olan bina bitişik nizamda inşa edilmiş olup, bodrum + zemin + 3 
normal kattan oluşmaktadır. Binanın bodrum katında 9 bağımsız bölüm no'lu dükkana ait depo, su deposu ve müştemilat, zemin katında 9 bağımsız bölüm no'lu 1 adet dükkan, 1-­2 bağımsız bölüm nolu meskenler ve ve kuzeybatı cepheden sağlanan bina girişi, 1. normal katında 3­-4 bağımsız bölüm no'lu meskenler, 2. normal katında 5­-6 bağımsız bölüm no'lu meskenler, 3. normal katında 7­-8 bağımsız bölüm no'lu dubleks daireler yer almakta olup binada toplam 9 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina girişi zemin kattan kuzey cepheden sağlanmaktadır. Binanın dış cepheleri akrilik esaslı dış cephe boyası ile boyalı olup giriş, koridor ve merdiven zeminleri mermer kaplı, duvarları plastik boyalıdır. Bina giriş kapısı cam bölmeli demir doğrama kapı olup, çatısı ahşap üzeri kiremit kaplıdır. Binada elektrik, su ve doğalgaz tesisatları mevcuttur.
Ulaşım: Taşınmaza ulaşım yakın kısımda konumlu Turgut Temelli Caddesi üzerinden toplu taşıma araçları ve özel araçlar ile 
sağlanabilmektedir. Yakın çevresinde Malatya Adliye ve Maliye Binası, Buğday Pazarı, Hidayet Cami ve 4-­6 katlı betonarme yapılaşmalar bulunmaktadır. Bölgede teknik alt yapı ve belediye hizmetleri tamdır. Şehir merkezine yakın konumdadır. İlin diğer yerleşim ve ticaret merkezlerine ulaşım yakın çevresinden geçen toplu taşıma araçları ile kolaylıkla sağlanabilmektedir. 
Not: 31/12/2010 tarihli yapı ruhsatı bulunmaktadır.