1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!
1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Malatya Battalgazi'de 138 m2 3+1 Daire

Bankadan 3 + 1 138m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 18684
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 138m2
Ada 1000
Parsel 8
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Hisse Oranı Tam
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 26
Kat Sayısı 5
Ruhsat Tarihi 11/03/1996
Bulunduğu Kat 0
Bağımsız Bölüm 1

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

FIRAT MAHALLESİ 12. SOKAK NO: 20 DAİRE: 1 BATTALGAZİ/MALATYA

Uzman Görüşü

Taşınmazın ulaşımının kolay olması, yola cepheli olması, 138 m2 3+1 geniş kullanım alanına sahip olması, yakın çevresinde resmi kurumlar, sosyal park alanları ve eğitim kurumları vs. sosyal donatı alanları bulunması avantajlarıdır.

Açıklama

MALATYA BATTALGAZİ'DE DÜZ GİRİŞ 3+1 DAİRE 

Özellikler: Zemin katta tek daire olarak konumlu, imar yoluna cepheli 1 nolu bağımsız bölü brüt 138 m2 alanlı olup; antre, hol, salon, 3 oda, mutfak, lavabo, wc, banyo, 2 adet balkon hacimlerinden oluşmaktadır. 

Taşınmazın bulunduğu binanın bodrum katında; kazan dairesi, depo, zemin katında; bina girişi, 1 adet mesken ve diğer her normal katında birer adet mesken bulunmaktadır. Toplam 4 adet bağımsız bölüm mevcuttur. Isınma sistemi bireysel kombi sistem kaloriferli olup asansör mevcut değildir. Dışı akrilik boyalı olup dış doğramalar ahşap doğramadır. Belediyenin tüm alt yapı hizmetlerinden azami ölçüde istifade etmektedir. Taşınmazın bulunduğu yakın çevrede, ayrık nizam ve bitişik nizam 5-6- 7 katlı mesken amaçlı binalar, resmi kurumlar, sosyal park alanları ve eğitim kurumları vs. bulunmaktadır. Bölge normal gelir grubuna sahip toplum kesimlerince ikamet amaçlı tercih edilmektedir. Gayrimenkulün bulunduğu bölgeye ulaşım sorunsuzdur ve bölge her türlü altyapı ve belediye hizmetlerinden faydalanmaktadır.

Not: Tapuda Çöşnük Mahallesi'ne kayıtlıdır. Taşınmazın iç özellikleri bilinmemektedir. Alıcı adayı mevcut haliyle almayı kabul eder.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.