COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Malatya Battalgazi Saray Mahallesi'nde 144 m2 İskanlı Dubleks Dükkan

Bankadan 144m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 15232
Metre Kare 144m2
Ada 408
Parsel 331
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Bina Yaşı 8
Isıtma Sistemi Kombili
Kat Sayısı 3
İskan Tarihi 06/10/2016
Ruhsat Tarihi 27/04/2012
Bağımsız Bölüm 4
Bulunduğu Kat 2

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Saray Mahallesi, Kavukçuoğlu Sokak, Korint İnşaat Apartmanı No: 8/1 Malatya/Battalgazi

Açıklama

 Malatya Valiliği, Vilayet Parkı, İnönü Kapalı Çarşı yakınında; ana yaya aksında konumlu, MERKEZİ LOKASYON ve ULAŞIM KOLAYLIĞI ile dikkat çekici, doğalgazlı binada, Normal katı 135m2 + Teras kat açık alanı 135m2 olan, Yapı kullanma izin belgesi alınmış olması avantajına sahip DUBLEKS İŞYERİ 

 Özellikler: 4 bağımsız bölüm numaralı dubleks işyeri nitelikli taşınmaz ana gayrimenkulün 2. Normal + teras katında ve kuzeydoğu cephede konumludur. Taşınmaz onaylı mimari projesinde 2. Normal katında açık çalışma alanı, balkon ve wc hacminden oluşmakta olup yaklaşık brüt 144 m² kullanım alanlıdır. Taşınmazın teras katı teras alanından oluşmakta olup yaklaşık brüt 144 m² alanlıdır.

Taşınmazın bulunduğu parsel 357,58 m² yüzölçümüne sahip olup, parsel üzerinde bitişik nizam yapı düzeninde, betonarme yapı tarzında inşa edilmiş 1 adet bina bulunmaktadır. Taşınmazın yer aldığı bina, zemin kat+ 2 normal + teras kat olmak üzere toplam 3 katlı bina bulunmaktadır. Binanın zemin katında, bina girişi ve 3 adet dükkan bulunmaktadır. 1. Normal katta 2 adet işyeri, 2. Normal kat + teras katta 2 adet dubleks işyeri bulunmakta olup, toplam 7 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Giriş, sahanlık ve merdiven basamakları mermer kaplama olup, merdiven korkulukları alüminyum doğramadır. Ana gayrimenkulün dış cephesi ısı yalıtım üzeri dış cephe boyalı olup bina giriş kapısı camlı demir doğramadır. Binada asansör bulunmamaktadır. Bina girişi, onaylı mimari projesinde ve mahallinde zemin kat seviyesinden kuzeydoğu cepheden sağlanmaktadır. 

 Ulaşım: Malatya İli, Battalgazi İlçesi, Saray Mahallesi, Kavukçuoğlu Sokak, Korint Apartmanı, No: 8/1 adresinde yer alan binanın 2. kat + teras katında konumlu 4 bağımsız bölüm numaralı işyeridir. Konu taşınmaza ulaşım, Malatya İli Battalgazi İlçesi ana ulaşım arterlerinden olan Fuzuli Caddesi ve Kavukçuoğlu Sokak kesişiminden, Kavukçuoğlu Sokak üzerinden önce kuzeydoğu sonra kuzeybatı istikametinde ilerlerken sol kolda konumlu 8/1 kapı numaralı Korint Apartmanına ulaşılır. Taşınmaz söz konusu binada 2. kat + teras katta konumlu 202 kapı numaralı işyeridir. Taşınmazın bulunduğu bölgede 3­4 katlı inşa edilmiş ticari amaçlı olarak kullanılan binalar bulunmaktadır. Yakın çevresinde Emekliler Parkı ve Malatya Valiliği gibi belirgin yapılar bulunan taşınmaz Malatya il merkezinde yer almaktadır. Ticari amaçlı kullanımın yoğun olduğu bölgede altyapı çalışmaları tamamlanmış olup, kamu hizmetlerinden iyi derecede istifade edilmektedir.

 Not: 27.04.2012 tarih ve 546­09 sayılı Yapı Ruhsatı ve 06.10.2016 tarih ve 56­21 sayılı Yapı Kullanma İzin belgesi bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.