Tapu.com’da ara

Bankaların uygun fiyatlı gayrimenkulleri arasından aradığınız gayrimenkulü bulun.

Malatya Battalgazi İskender Mahallesinde 3+1 Daire

Bankadan 3 + 1 143m2

Özellikler

Tapu no 5316
Pafta 0
Ada 4878
Parsel 11
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 4
Kat Sayısı 4
Bulunduğu Kat 2
Bağımsız Bölüm 6

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

İSKENDER MAHALLESİ ŞİMŞEK SOKAK BİNA NO: 12 KAT NO: 23 DAİRE NO: 6 BATTALGAZİ / MALATYA

Açıklama

Ulaşım: Taşınmazın bulunduğu bina Sadrettin Konevi Caddesine 270 m, Turgut Temelli Caddesine 290 m, Yunus Emre Teknik ve Meslek Lisesine 600 m, şehir merkezine yaklaşık 1,8 km mesafede yer almaktadır. Taşınmaza ulaşım Sadrettin Konevi Caddesi üzerinden geçen toplu taşıma araçları ile sağlanmaktadır. Bölgedeki yapılaşma genel olarak ayrık nizam ve blok nizam tarzda 3­4 ve 6­ 7 katlı bloklardan oluşmaktadır. 


Özellikler: 6 N. B. Bölümün bulunduğu binanın incelenen onaylı projesinde söz konusu meskenin yüzölçümünün brüt 143 m2 olduğu tespit edilmiştir. Mesken binanın 2.normal katında, bina girişine göre sağ yan cephede yer alan kuzey, doğu ve batı cephelidir. Mesken 3 oda, salon, mutfak, antre, hol, banyo, lavabo­ ve 3 balkondan oluşmaktadır. Taşınmazın iç mekan özellikleri bilinmemektedir

Taşınmazın bulunduğu bina betonarme yapım sistemi ile yapılmıştır. Bina zemin + 3 normal kat şeklinde inşa edilmiştir. Binanın dış cepheleri normal dış cephe boyalısıdır. Bina giriş koridor ve merdiven zemin kapaması mermer kaplamadır. Duvar kaplaması saten boyalıdır. Binanın zemin katında bina girişi ve 2 adet daire bulunmakta olup 1.Normal katı dahil olmak üzere diğer tüm katlarında her katta 2'şer adet mesken yer almakta olup binada toplam 8 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Binada 1 adet asansör bulunmaktadır. Binanın zemin katında 1, 2 Bağımsız bölüm numaralı meskenler, 1.katında 3, 4 Bağımsız bölüm numaralı meskenler, 2.katında 5, 6 Bağımsız bölüm numaralı meskenler, 3.katında 7, 8 Bağımsız bölüm numaralı meskenler yer almaktadır.

Taşınmazların yakın çevresinde ticari amaçlı küçük çaplı dükkânlar ile şehrin ilk sanayi sitesi olan yeni sanayi sitesi bulunmaktadır. Bölgenin şehir merkezine yakın olmasından dolayı alt ve orta gelir grubu tarafından yerleşim ve yatırım amaçlı olarak tercih edilmektedir. Taşınmazların bulunduğu bölgede elektrik, su, telefon gibi hizmetlerden faydalanmakta olup, altyapı ve ulaşım sorunsuzdur.

Not: 10/04/2014 tarihli yapı ruhsatı bulunmaktadır.