0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Lüleburgaz'da Merkezi Konumda 2+1 Daire

Bankadan 2 + 1 113m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
19155
Oda Sayısı:
2 + 1
Metre Kare:
113m2
Ada:
66
Parsel:
49
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Kombili
Bina Yaşı:
5
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
4
Ruhsat Tarihi:
05/04/2017
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
2
Bağımsız Bölüm:
6

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Yeni Mahallesi, Çalı Çeşme Sokak, No: 52, D:6 Lüleburgaz/KIRKLARELİ

Açıklama

PARK, CAMİ, EĞİTİM KURUMLARI VE GÜNLÜK ALIŞVERİŞ NOKTALARINA YAKIN KONUMDA, YENİ BİNADA, BRÜT 113 M2  ARA KAT DAİRE

Özellikler: Taşınmaz Yeni Mahallesi, Çalı Çeşme Sokak 2. kat konumlu 6 nolu bağımsız bölümdür. Bina girişine göre sol arka cephede konumludur. Onaylı mimari projesine göre brüt: ~113 m² kullanım alanına sahip olup 2 oda, salon, balkon, mutfak, banyo, antre ve wc hacimlerinden oluşmaktadır. 

Yakın çevresi konut ve konut altı ticari kullanım fonksiyonlu gelişmiştir. Bölge yapılaşma karakteristiğini 4­ 5 katlı apartman tipi ve kısmen müstakil yapılar oluşturmaktadır. Bölgede Atatürk İlköğretim Okulu, Gençlik Parkı, Gündoğu Cami gibi kamusal kullanımlar bulunmaktadır. Planlı yapılaşmaya sahip bölgenin (yol, su, elektrik, doğalgaz, kanalizasyon) altyapısı tamamlanmıştır. Toplu taşıma araçları ile ulaşımı rahattır.

Not:  Alıcı mevcut haliyle almayı kabul eder. 

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.