COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Kütahya Tavşanlı İstasyon Mahallesinde 1+1 Daire

Bankadan 1 + 1 44m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 12516
Oda Sayısı 1 + 1
Metre Kare 44m2
Ada 881
Parsel 96
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 7
Kat Sayısı 3
Bulunduğu Kat 2
Bağımsız Bölüm 35

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

İstasyon Mahallesi, Günaydın Sokak, İstasyon Sitesi, No: 19 Kat: 2 D: 35 Merkez/KÜTAHYA

Önemli Bilgilendirme

Tüm Dünya ile birlikte ülkemizi de etkileyen COVID-19 virüs salgını döneminde yaşanan operasyonel değişiklikler nedeniyle tapu devir işlemlerinin uzamasına neden olmaya başlamıştır. Kredi kullanarak satın alacağınız gayrimenkul için tapu devir işlemlerinde satıcı kurumuma ödeme yapılırken mutlaka bloke çek ile yapılması gerekmektedir. Kredi kullanacağınız banka şubesindeki yetkili personeline bloke çek ile işlem yapılacağını dair teyid alarak işlemlere başlatmanız gerekmektedir.

Açıklama

İlçe merkezine 1 km mesafede, ulaşım Haşim Benli Bulvarı üzerinden rahatlıkla sağlanmakta, ısı yalıtımlı dış cephe, doğalgazlı, asansörlü, 44.00 m2 ARA KAT DAİRE
Özellikler: Taşınmaz binanın 2. katında, bina girişine göre sağda ve ortada konumlu, arka bahçe cepheli, 35 no’lu bağımsız bölümdür. Taşınmaz, onaylı mimari projesine göre 1 oda, 1 oda+mutfak nişi, antre ve banyo+wc hacimlerinden oluşmakta olup, yaklaşık 44 m² kullanım alanlıdır. İç mekan özellikleri bilinmemektedir.
Ana taşınmaz, 822,42 m² yüzölçümlü, 881 ada, 96 parsel üzerinde yer almaktadır. Parsel üzerinde yer alan yapı, bitişik 
nizamda, betonarme yapı tarzında, tek blok halinde, Bodrum+Zemin+3 Normal kat+Çatı katlı olmak üzere toplam 5 katlı olarak inşa edilmiştir. Toplamda 48 bağımsız bölüm bulunmaktadır. Parsel girişi Günaydın Sokak üzerinden, bina girişi yan bahçe cephesinden ve zemin kat seviyesinden sağlanmaktadır. Bina dış cephesi mantolama üzeri akrilik dış cephe boyalıdır. Bina giriş kapısı camekanlı demir doğramadır. Parsel sınırları bahçe duvarı ile çevrili olup, kamelya ve güvenlik kulübesi bulunmaktadır. 
Ulaşım: Tavşanlı Kaymakamlığı referans alınarak Bursa Yolu üzerinden batıya yaklaşık 1.000 m ilerlenerek soldan Ceylan 
Sokağa, buradan da soldan 2. aradan Günaydın Sokağa girilir. Bu sokak üzerinde yaklaşık 60 m devam edilerek sağ cephede konumlu taşınmazın yer aldığı binaya ulaşılır. Taşınmazın bulunduğu bölge İstasyon Mahallesi olarak bilinmekte olup, genellikle bitişik nizam, yer yer tek blok, yer yer site halinde inşa edilmiş, 3­4 katlı apartman tipi yapıların görüldüğü bir bölgedir. Bölge genellikle orta gelir grubunun ve üniversite öğrencilerinin tercih ettiği bir bölge olup, yakın çevresinde İlçe Emniyet Müdürlüğü, İstasyon Cami yer almaktadır. Bölgede belediye hizmetleri tamamlanmış olup, ulaşım toplu taşıma ve özel araç ile sağlanmaktadır.
Not: 20.04.2015 Tarihli yapı kullanma izni mevcuttur.