COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Kütahya Merkez Ali Paşa Mahallesinde 132 m2 Depo

Bankadan 132m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 10498
Metre Kare 132m2
Ada 69
Parsel 1
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Bina Yaşı 3
Isıtma Sistemi Kombili
Kat Sayısı 5

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 10

Adres

Kütahya İli, Merkez İlçesi, Alipaşa Mah., Kuş Sok., B Blok, No:2, 1. Bodrum Kat, Bağımsız Bölüm No:18

Açıklama

Ulaşım:  Kütahya İli, Merkez İlçesi, Ali Paşa Mahallesi, Kuş Sokak No: 2/1 posta adresinde konumlu Ali Paşa Mahallesi, 69 ada 1 parsel 1, 2, 5, 7, 8, 15, 18 bağımsız bölüm numaraları ile tapu bilgilerine kain mesken ve işyerleridir. Taşınmazlara ulaşım şehir merkezinin ana ulaşım arterlerinden biri olan Fatih Sultan Mehmet Bulvarı üzerinden sağlanmaktadır. Değerleme konusu taşınmaz bu bulvar üzerinde yaklaşık 700 m ilerde sol tarafta konumludur.

Özellikler: B Blok 18 bağımsız bölüm numaralı taşınmaz bloğun bodrum katında yer almaktadır. Onaylı mimari projesine göre tek hacimli olup brüt 132.00 m2 alanlıdır. Taşınmazın iç mekanı görülememiş olup konum ve alan olarak proje bilgileri esas alınmıştır.

Ana gayrimenkul, 1252.96 m2 yüz ölçümüne sahip, 69 ada 1 parsel üzerinde, 3/B yapı sınıfında, bitişik nizamda ve betonarme karkas yapı tarzında 2 bloklu (A ve B blok), bodrum + zemin + 4 normal katlı olarak inşa edilmiş 2 yaşındaki binalardır. Taşınmazın içerisinde yer aldığı B Bloğun onaylı mimari projesi ve yerinde yapılan incelemesine göre bodrum katında; otopark, ticari depo, zemin katında; bina girişi ile 4 adet işyeri, 1., 2., 3. ve 4. normal katlarında; 3 er adet mesken olmak üzere blokta toplam 18 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bloğun dış cepheleri ısı yalıtımlı dış cephe boyalıdır. Bloğa giriş zemin kat seviyesinden ve güneybatı yönünden sağlanmakta olup, bloğun giriş, koridor ve merdiven zeminleri mermer, duvarları saten boyalıdır. Bloğun giriş kapısı camekanlı demir doğrama olup, merdiven korkulukları alüminyum doğramadır. Taşınmazın bulunduğu binada asansör bulunmakta, yangın merdiveni bulunmamaktadır. Bloğun ısınma ve sıcak su ihtiyacı doğalgaz yakıtlı kombi ile sağlanmaktadır.

Not: 16/05/2016 tarihli İskan Belgesi bulunmaktadır.