0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Kütahya Emet'te Kaplıcalara Yakın Konumda Atölye, Ahır ve Köy Evi

Sahibinden 2198m2

Özellikler

Satıcı:
Sahibinden
Tapu no:
19083
Metre Kare:
2198m2
Ada:
148
Parsel:
2
Tapu Tipi:
Cins Tashihi
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Yok
Bina Yaşı:
12
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
1

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Yenice Çimenlik Mahallesi Köy İçi mevkii 148 ada 2 parsel Emet/Kütahya

Açıklama

Özellikler: Kütahya ili Emet ilçesi Yenice Mahallesi 148 ada 2 parsel konumlu "TEK KATLI KARGİR BİNA , KAGİR AHIR VE BAHÇESİ" vasıflı taşınmazdır. Köy İçi mevkiinde yer alan, içinde tek kargir bina ve ahırı bulunan cins tahsisli taşınmaz 2.198,43 m2 yüzölçümüne sahiptir.

Arazi içinde; kadastro paftasına işli 133.79 ve 169.58 m2 alanlı iki adet yapı gözükse de mevcutta 125 m2 ahır, 125 m2 atölye, 40 m2 kuruluk ve 1+1 müştemilat bulunmaktadır. Taşınmazın çevresi 2 m yüksekliğinde tuğla duvar ile çevrili olup, asfalt yola yaklaşık 70 m cephelidir.

Taşınmaz doğu yönünden Cumhuriyet Caddesi’ne cepheli olup, Yenice Köyü’ne yaklaşık 200 m, Emet ilçe merkezine 8 km, Yenice Gölü’ne 2,5 km, şifalı kaplıcalara 1,5 km mesafede konumlu olup, ilçe merkezinin güneybatısında yer almaktadır. Taşınmazın yakın çevresinde 2-3 katlı konut alanları ve tarla vasıflı araziler bulunmaktadır.

Not: Taşınmazın iç özellikleri bilinmemektedir. Alıcı mevcut haliyle almayı kabul eder.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.