0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Konya Seydişehir Başkaraören Mahallesinde Besihane

Bankadan 673m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu:
Tahliye Edilmemiş
Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
12125
Metre Kare:
673m2
Ada:
130
Parsel:
1
Tapu Tipi:
Cins Tashihi
Hisse Oranı:
Tam
Bina Yaşı:
11
Isıtma Sistemi:
Sobalı
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
2
Ruhsat Tarihi:
09/04/2008

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Başkaraören Mahallesi, 157272. Sokak, No: 5, 130 Ada 1 Parsel, Seydişehir/KONYA

Uzman Görüşü

5775,15 m2 arsa üzerinde, tek hisseli, parsel üzerinde yer alan yapıların kadastro çapına işli, toplam 673.00 m2 kapalı alanı bulunan, besihane kompleksi; proje ve ruhsatlı süt çiftliği olması, ulaşımın uygun olması, cins tashihli imarlı parselde yer alması avantajlarına sahiptir.

Açıklama

Özellikler:  5775,15 m2 arsa üzerinde “Bir Ahır, Bir Depo, Bir Ev ve Arsası” niteliklidir. Taşınmaz parseli hafif eğimli bir topografik yapıya sahip olup geometrik olarak parsel dikdörtgen şekline benzemektedir. Taşınmazın üzerinde 2 katlı 164 m2 kullanım alanlı çoban evi, 66 m2 kullanım alanlı sağımhane, 128 m2 kullanım alanlı depo ve 315 m2 kullanım alanlı yarı açık ahır bulunmaktadır. 

­ÇOBAN EVİ: 09.04.2008 tarihli yapı ruhsatı bulunmaktadır ve toplam brüt 164 m2 kullanım alanlıdır. Zemin katı yaklaşık brüt 85 m2; 1. normal katı da yaklaşık brüt 79 m2 kullanım alanlıdır. Taşınmazın dış cephesi akrilik esaslı dış cephe boyalıdır. 

SAĞIMHANE: 25.12.2008 tarihli yapı ruhsatı bulunmaktadır ve yaklaşık brüt 66 m2 kullanım alanlıdır. Taşınmazın dış cephesi ince sıvalıdır. 

­DEPO: 09.04.2008 tarihli yapı ruhsatı bulunmaktadır ve yaklaşık brüt 128 m2 kullanım alanlıdır. Taşınmazın dış cephesi ince sıvalıdır. 

­AHIR: 25.12.2008 tarihli yapı ruhsatı bulunmaktadır ve yaklaşık brüt 128 m2 kullanım alanlıdır. Taşınmazın dış cephesi ince sıvalıdır. 

Taşınmaz mahalle merkezinin 900 m kuzeydoğusunda, çiftlikler bölgesinde yer almaktadır. Bölge genellikle tarımsal ve hayvancılık amaçlı kullanımın yaygın olduğu, yapılaşmanın mahalle merkezinde gerçekleştiği, kırsal yerleşim alanıdır. Taşınmazın yakın çevresinde hayvan çiftlikleri, tarım arazileri ve meralar yer almaktadır. Taşınmazın bulunduğu bölgede genellikle sulu tarım yapılmakta olup buğday, arpa vs. yetiştirilmektedir. Taşınmaza ulaşım ise kişisel imkanlarla sağlanabilmektedir.

Not: Taşınmazın iç özellikleri bilinmemektedir. Taşınmaz ORGANİZE HAYVANCILIK BÖLGESİ OLARAK KULLANILMAK ÜZERE belirtilmiş olup, hayvancılık dışında kullanılamaz. 

 BU TAŞINMAZ MAL ORTAKARAÖREN BELEDİYE BAŞKANLIĞINA ORGANİZE HAYVANCILIK BÖLGESİ OLARAK KULLANILMAK ÜZERE 29/06/2001 GÜN VE 4706 SAYILI KANUNUN 4. MADDESİNE GÖRE SATILMIŞTIR. SÖZ KONUSU TAŞINMAZ MAL AMACI DIŞINDA KULLANILAMAZ.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.