COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Konya Selçuklu Sultan Makamı Konakları'nda 150 m2 İskanlı Daire

Bankadan 3 + 1 150m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 16466
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 150m2
Ada 28850
Parsel 9
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 8
Kat Sayısı 13
İskan Tarihi 13/08/2015
Ruhsat Tarihi 21/11/2013
Bulunduğu Kat 6
Bağımsız Bölüm A3 Blok -14

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 3
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Kılınçarslan Mah. Salimdede Sok. Sultan Makamı Konutları, A Blok 3. Giriş No:6/14 Selçuklu/Konya

Açıklama

Özellikler: A Blok 3. Giriş 14 Bağımsız Bölüm Numaralı Mesken binanın 3. girişinin sağ üstünde 6. katta yer almaktadır. Kuzey, güney ve doğu cepheli olan daire tasdikli mimari projesinde 150 m2 alanlı 3 oda, 1 salon, mutfak, banyo, wc-lavabo, antre, hol mekanları ile 2 adet balkondan oluşmaktadır. Dairenin salon odalarının zeminleri laminat parke kaplama, duvarları duvar kağıdı kaplamalıdır. Islak hacimlerin zeminleri seramik kaplama, duvarları tavana kadar fayans kaplamalıdır. Dairenin antresinde sabit vestiyer, mutfağında tezgah altı - üstü dolap, banyosunda duşa vardır. kapı doğramaları Amerikan panel doğrama, pencereleri pvc doğramalıdır.

Ana gayrimenkul: 4.316 m2 yüzölçümlü arsa üzerine inşa edilmiş olan bodrum + zemin + 11 katlı betonarme karkas, asansörlü ve kaloriferli bir yapıdır. Binanın dıştan 3 ayrı girişi olup, girişler A Blok 1, 2 ve 3. Giriş olarak tescil edilmiş ve ayır yarı bağımsız bölüm numarası verilmiştir. Binanın bodrum katında sığınak, depo, kazan dairesi; zemin Katında 1,2 no.lu bağımsız bölümler, 1. Katında 3,4 no.lu bağımsız bölümler, 2. Katında 5,6 no.lu bağımsız bölümler, 3. Katında 7,8 no.lu bağımsız bölümler, 4. Katında 9,10 no.lu bağımsız bölümler, 5. Katında 11,12 no.lu bağımsız bölümler; 6. Katında 13,14 no.lu bağımsız bölümler; 7. Katında 15,16 no.lu bağımsız bölümler; 8. Katında 17,18 no.lu bağımsız bölümler, 9. Katında 19,20 no.lu bağımsız bölümler; 10. Katında 21,22 no.lu bağımsız bölümler; 11. Katında 23,24 no.lu bağımsız bölümler; olmak üzere binada toplam 24 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina ana giriş bölümü, kat sahanlık zeminleri ve merdiven basamakları mermer kaplama, giriş bölümünde ve kat sahanlıklarında duvarlar saten boyalıdır. Binanın dış cephesi silikon esaslı boya kaplamalıdır. Bina girişi güneydoğu istikametinden ön cepheden zemin kat seviyesinden verilmiştir.

Ulaşım: Taşınmaz, Konya ili, Selçuklu ilçesi, Kılınçarslan mahallesinde konumlu olup bölgenin ana arterlerinden olan Şefikcan Caddesine yakın konumda Salimdede Sokağa cepheli parselde yer almaktadır. Taşınmazın bulunduğu yakın çevrede, genellikle 8-12- 13 katlı apartmanlar, eğitim yapıları olacak şekilde yapılaşma söz konusudur. Yapılaşmanın yüksek yoğunlukta olduğu bölgede, sosyal yaşamın gerektirdiği market benzeri ticari birimler ve sağlık ocağı gibi ihtiyaçlar yakın mesafeden karşılanabilmektedir. Bölge orta ve üst düzey gelir grubuna sahip toplum kesimlerince ikamet amaçlı tercih edilmektedir. Toplu taşıma araçlarının da güzergahı olan Beyşehir Caddesine olan yakınlığı ulaşımda rahatlık yaşanmasını sağlamaktadır. Bölgenin genel yapılaşma tarzı, plancılık ilkeleri ile yeterli derecede uyumludur. Konu taşınmaza yakın konumda bulunan bilinen yerler; Dedeman Otel, 15 Temmuz Şehitleri İlköğretim Okulu, Büyük Bayram ilköğretim Okulu olarak ifade edilebilir. Bölgesel alt yapı ihtiyacı ye terli derecede karşılayabilmektedir. Gayrimenkulün bulunduğu bölge Karatay ilçesinin konut alanlarından biridir. Taşınmazın yakın çevresinde ağırlıklı olarak 1 - 5- 10 yıllık 8- 12 - 13 katlı inşa edilmiş binalar bulunmaktadır. Cadde üzerinde ve sokaklarda binalar ayrık - blok nizamdır. Ticari olarak orta yoğunlukta bir bõlge olup bölge sakinlerinin günlük temel ihtiyaçlarını giderebilecekleri market vb. şeklinde esnaflar bulunmaktadır. 

Not: 21/11/2013 tarihli yapı ruhsatı ve 13/08/2015 tarihli iskan belgesi bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.