1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Konya Selçuklu Star Tower Sitesi'nde 4+1 Daire

Bankadan 4 + 1 176m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 18214
Oda Sayısı 4 + 1
Metre Kare 176m2
Ada 28962
Parsel 1
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 6
Kat Sayısı 11
Bulunduğu Kat 8
Bağımsız Bölüm 15

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Şeker Mahallesi Taşova Sokak Star Tower Sitesi Bina No: 11 Kat: 8 Daire No:15 Selçuklu/Konya

Açıklama

Özellikler: 15 no'lu bağımsız bölüm, binaya doğu yönünden bakıldığında sağ tarafta kalan 3 girişe göre zemin üzeri 8.katta ve sol tarafta yer almakta olup, doğu ve batı cephelere hakimdir. Mimari projesine göre, salon 4 oda, mutfak, antre, hol, duş ve 2 balkon hacimlerinden oluşmakta olup, brüt 176 m2 kullanım alanlıdır. Isınma sistemi kombidir. Taşınmazın iç mekan özellikleri bilinmemektedir.

Ana gayrimenkul; Konya İli, Selçuklu ilçesi, Molla Gürani Mahallesi, 28962 ada 1 parselde 3.488 m2 yüz ölçümüne sahip olup, tapu kayıtlarında 'Betonarme 13 Katlı Mesken ve Arsası' niteliğine sahiptir. Parselin etrafı duvarla çevrili olup, parsel içerisinde zeminlere kilitli parke taş ve yeşil alanlı yürüyüş yolu olarak ayrılmıştır. Parsel üzerindeki bina, bodrum, zemin ve 11 normal kattan oluşmaktadır. Binanın bodrum katında; kapalı otopark, sığınak, hidrofor odası. Zemin katında; doğu yönünden sağlanan 3 adet bina girişi ile 7 adet dükkan. Normal katlarında ise 1.girişte 20 adet, 2 ve 3. Girişlerde 22 şer adet mesken bulunmakta olup, bina içerisinde 64 mesken ve 7 dükkana havi 71 adet bağımsız bölüm mevcuttur. Binanın cephesi boyalı olup, her girişte asansör mevcuttur. Ana taşınmazda güvenlik ve otopark bulunmaktadır.

Ulaşım: Taşınmaz; Konya ili, Selçuklu ilçesi, Şeker Mahallesi, Taşova Sokak, Star Tower Sitesi, Bina No: 11, Kat: 8, Daire No: 15 posta adresinde yer almaktadır. Taşınmaza ulaşım için; Beyşehir Çevre Yolu Caddesi kavşağından çevre yolu caddesi yönünde 800m gidilip sağa dönüldüğünde 100 m sonra taşınmazın konumlu olduğu binaya ulaşım sağlanır. Ulaşım özel araçlarla sağlanabildiği gibi toplu taşıma araçları ise yakın konumundan geçmektedir. Bölgede genel olarak ayrık nizamlarda inşa edilmişti 8-15 katli apartman daireleri bulunmaktadır. Yakın konumunda ise; Nov Otel, ibis Otel gibi bilindik alanların yanı sıra günlük ihtiyaçları karşılamaya yönelik mini market, eczane vb. Alanlar ise yürüme mesafesindedir. Alt yapı çalışmaları tamamlanmış olan bölge belediye hizmetlerinden tam faydalanmaktadır.


Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.